Dřevěná stavebnice Vlaková dráha Story Express Janod s hasiči 33 dílů

Popis produktu

Dřevěná stavebnice Story Express Vlaková dráha s hasiči se skládacími kolejnicemi a množstvím doplňků francouzské značky Janod je špičkový výrobek splňující přísná kritéria kvality a bezpečnosti. Dřevěný set hraček s kolejnicemi je určen pro chlapce od 3 do 8 let. Hračka dřevěná vlaková stavebnice obsahuje až 33 dílů, například 5 postaviček, vlak s vagony, hasičské auto a vrtulník, které se spojují pomocí magnetky. Ve stavebnici děti najdou i semafor a psa záchranáře. Z dřevěných kolejí si děťátko železniční trať poskládá jednoduchým upnutím kolejnic do sebe. Hračka z dřeva poskytne vašemu dítěti mnoho herních podnětů, rozvíjí fantazii a manuální dovednosti dětí. Dopřejte dětem radost ze hry s touto krásnou a kvalitní hračkou ze dřeva od francouzských designérů dětských hraček.

Dřevěná stavebnice Story Express Vlaková dráha s hasiči je zabalena v bohatě ilustrované krabici. Díky bohatému příslušenství se děťátko zahraje s dřevěnou stavebnicí i samo a při hře s jinými dětmi si aktivně rozvíjí komunikační schopnosti. Velká dřevěná stavebnice s vlakovou soupravou a hasiči patří do série hraček Story Set a můžete si libovolně vybrat další dřevěné hračky, díky kterým si dítě bude budovat vlastní malé městečko. Dřevěná hračka je vhodná pro děti od 3 let, její povrchová úprava je zdravotně nezávadná, takže i když si menší dítě dá hračku do pusy, nehrozí zdravotní rizika. Krásné barevné ošetření hraček zajišťuje stálobarevnost dlouhá léta. Jasné barvy jsou odolné vůči otěru a hračka ze dřeva Janod bude celá léta jako nová.

Dřevěná hračka francouzské značky Janod je vyrobena na základě nekompromisního přístupu - výrobce uvolní do prodeje jen takové hračky, které splňují bezpečnostní kritéria a zabraňují zranění dítěte. Vizí značky Janod je používání materiálů s certifikátem FSC. Certifikát FSC označuje dřevo, které je vytěžené ze zodpovědně obhospodařovaných lesů, přičemž je zachována biologická rozmanitost, ekologie a obnovitelnost zdrojů. Dřevo je ošetřeno tak, aby se neštiepilo a použité barvy a laky na povrchové úpravě jsou zdravotně nezávadné a bezpečné.

Janod je renomovaná francouzská společnost, která přináší dětem prvotřídní hračky ze dřeva již od roku 1970. V nabídce této značky najdeme dřevěné hračky s tradicí, které jsou však vyráběny moderními technologiemi a splňují očekávání a potřeby dnešních dětí a jejich rodičů. Hračky Janod jsou robustní, stabilní a pevné. Díky použitým kvalitním materiálům získáte pro své dítě nadčasovou hračku, se kterou se budou hrát i další generace. Výrobky značky Janod neustále podstupují inovace, aby naplňovali moderní trendy. Za kvalitou Janod stojí i mezinárodní ocenění.

Vlastnosti

 • dřevěná vlaková souprava s hasiči
 • v sadě: 33 dílů
 • pro děti od 3 do 8 let
 • kvalitně opracovaný dřevěný materiál
 • povrchová úprava ze zdravotně nezávadných barev a laků
 • praktické balení
 • rozměry: 40*12*40 cm
 • pestrobarevné provedení
 • čištění vlhkým hadříkem
 • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
 • úžasný francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu40*12*40 cm
Rozměry balení40*12*40 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost2 kg
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné