Dřevěná stavebnice Šťastná farma Wooden Worlds Janod s 19 doplňky od 3 let

Popis produktu

Dřevěná Stavebice Wooden Worlds Šťastná farma od francouzské společnosti Janod je špičkový výrobek splňující přísná kritéria kvality a bezpečnosti. Hračky ze dřeva poskytnou vašemu dítěti mnoho herních podnětů, rozvíjejí fantazii a manuální dovednosti dětí. Velká stavebnice obsahuje dřevěnou stodolu, ve které žije hodně zvířátek jako koník, oslík, kravička, kačenka, slepička a jiné. O zvířátka se stará malý chlapec se svým dědečkem. Aby stihli všechny zvířátka nakrmit, vozí se na velkém traktoru s vlečkou. Na patro stáje se vyvezou kladkovým výtahem a odtud mohou pozorovat, jak se zvířátka pěkně pasou. Velká dřevní stavebnice Šťastná farma19 doplňků a patří do série hraček Wooden Worlds. Můžete si k ní libovolně vybrat další dřevěné hračky, díky kterým si dítě bude budovat vlastní malé městečko.

Dřevěné hračky jsou vhodné pro dětičky od tří let, jejich povrchová úprava je zdravotně nezávadná, takže i když si menší dítě dá hračku do pusy, nehrozí zdravotní rizika. Barevné ošetření hraček zajišťuje stálobarevnost dlouhá léta. Jasné barvy jsou odolné vůči otěru a hračky ze dřeva Janod budou celá léta jako nové. Dřevěná hračka je vyrobena na základě nekompromisního přístupu - výrobce uvolní do prodeje jen takové hračky, které splňují bezpečnostní kritéria a zabraňují zranění dítěte. Vizí francouzské značky Janod je používání materiálů s certifikátem FSC. Certifikát FSC označuje dřevo, které je vytěžené ze zodpovědně obhospodařovaných lesů, přičemž je zachována biologická rozmanitost, ekologie a obnovitelnost zdrojů. Dřevo je ošetřeno tak, aby se neštiepilo a použité barvy a laky na povrchové úpravě jsou zdravotně nezávadné a bezpečné.

Janod - francouzská společnost píše svou historii již od roku 1970. Dětem nabízí pestrou škálu prvotřídních hraček ze dřeva. V nabídce této značky najdeme dřevěné hračky s tradicí, které jsou však vyráběny moderními technologiemi a splňují očekávání a potřeby dnešních dětí a jejich rodičů. Hračky Janod jsou robustní, stabilní a pevné. Díky použitým kvalitním materiálům získáte pro své dítě nadčasovou hračku, se kterou s budou hrát i další generace. Výrobky této francouzské značky neustále podstupují inovace, aby naplňovali moderní trendy. Za kvalitou Janod stojí i mezinárodní ocenění jako PAL Awards za hračky podporující rozvoj řeči či zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují děti, rodiče a pedagogové.

Vlastnosti

  • kvalitně opracovaný dřevěný materiál
  • povrchová úprava ze zdravotně nezávadných barev a laků
  • rozměry: 45*38*26 cm
  • vhodná pro děti od 36 měsíců
  • pestrobarevné provedení
  • čistení vlhkým hadříkem
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • unikátní francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu45*38*26 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...