Dřevěná stavebnice Redmaster Bricolo Janod s nářadím 50 dílů

Popis produktu

Janod dřevěná stavebnice Redmaster Bricolo je pěkná dřevěná hračka vhodná pro kluky od 3 do 8 let. Dřevěná hračka je tvořena 50 dílky, které se dají poskládat všelijakými možnými způsoby. Dřevěná skládačka je výborná pro malé mistry a řemeslníky, pro děti, které rády vytvářejí a skládají nové věci. Kluci si mohou poskládat různé dopravní prostředky nebo jiné stavby, při této skládačce nebudou nikdy nudit. Dřevěná hračka rozvíjí nejen motoriku a zručnost dětí, ale i fantazii a představivost. Dětská dřevěná skládačka je nadčasová dřevěná hračka, je vyrobena z kvalitního dřeva a zdravotně nezávadných a odolných barev. Její jedinečný design, realistické provedení a poutavé barvy zaručí, že se s ní rád zahraje každý malý chlapeček.

Dřevěné hračky jsou dnes ve světě velmi populární, protože ve velké míře ovlivňují vývin dětí. Všechny dřevěné hračky Janod mají jistý vzdělávací význam, přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací s dřevěnými hračkami se rozvíjí jemná i hrubá motorika dětí, zkoumáním dřevěných povrchů se rozvíjí i hmatová citlivost rukou. Dřevěné skládačky navíc posilují svalstvo na rukou a děti získávají jistou mechanickou zručnost. Dřevo na hračkách Janod je ošetřeno tak, aby se neštípilo. Společnost je držitelem certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), což označuje dřevo, které je vytěžené ze zodpovědně obhospodařovaných lesů bez narušení rovnováhy v přírodě a omezování původních obyvatel.

Janod je renomovaná francouzská společnost zabývající se vývojem prvotřídních dřevěných hraček pro děti, které jsou jednak zábavné a hravé a jednak rozvíjejí inteligenci dětí, mají veselé barvy a hebký povrch. Hračky pro děti Janod splňují ty nejpřísnější bezpečnostní předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v zcela bezpečné atmosféře. Kromě maximální bezpečnosti jsou hračky Janod charakterizovány i atraktivním provedením a dětem po celém světě přinášejí spoustu zábavy už dlouhá léta. Kvalitu této francouzské značky dokazují i ​​několik mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

  • dřevěná skládačka s 50 dílky
  • vícebarevné provedení
  • dřevo pochází ze zodpovědně obdělávaných lesů, které nijak nenaruší rovnováhu v přírodě (certifikát FSC)
  • vhodné pro děti od 3 do 8 let
  • ze zdravotně nezávadných materiálů a barev
  • rozvíjí jemnou a hrubou motoriku, hmatovou citlivost, fantazii, posiluje svalstvo na rukou
  • děti se učí jak fungují a na co slouží pracovní nástroje
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • výjimečný francouzský design
Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu19*19*21 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...