Dřevěná stavebnice motorka Constructor Sccoter Eichhorn 4 modely (motorka, letadlo, koloběžka, vážka) 65 dílů

Popis produktu

Dřevěná stavebnice 4v1 Constructor Sccoter od německého výrobce Eichhorn představuje vynikající hračku pro všechny šikovné děti již od 3 let. Nadčasová 65dílná souprava ze dřeva umožní dětem výstavbu až 4 různých modelů – motorka, letadlo, koloběžka a vážka. Hlavní dílky stavebnice jsou precizně vyrobeny z kvalitního bukového dřeva a umožňují dětem snadnou manipulaci. Chlapci i dívky si zahrají na konstruktéry, při skládání si vyzkoušejí své dovednosti, také si rozvíjejí i logické myšlení a technickou představivost. Stavebnice se stane oblíbenou zábavou pro každé zvídavé dítě, které s ní stráví dlouhé hodiny.

Stavebnice mají velký vliv na vývoj dítěte, zvyšují aktivitu jeho mozku, formují jeho osobnost, dovednosti i schopnosti. Dřevěná stavebnice Eichhorn se vyznačuje originálním designem a nejvyšší německou kvalitou, díky které vydrží ve vaší rodině dlouhá léta. Podněcuje v dětech kreativní a abstraktní myšlení, přicházejí na nové nápady, učí se, jak realizovat své představy. Po každé dokončené stavebnici nabírají zdravé sebevědomí, dokážou se spolehnout na své vlastní schopnosti. Veselé barvy v kombinaci s přírodním vzhledem ozdobí každý dětský pokojíček a vytvoří útulnou a tvůrčí atmosféru.

Již více než 60 let přináší německý výrobce Eichhorn chlapcům a dívkám ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů, k výrobě hračky bylo použito výhradně 100% dřevo FSC® získané udržitelným lesnictvím v Bavorském lese. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Vlastnosti

  • 65dílná dřevěná stavebnice
  • 4 různé modely
  • špičková německá kvalita od Eichhorn
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • splňuje přísné normy a kritéria EU
  • vhodné od 4 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno v Německu
Balení v kartonu A/NAno
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.