Dřevěná stavebnice Farma Story Set Box Janod se zvířátky 23 dílů

Popis produktu

Dřevěná stavebnice Farma od Janod je špičkový výrobek splňující přísná kritéria kvality a bezpečnosti. Stavebnice pro děti Farma je zabalena v dekorační krabici, která znázorňuje farmářský domek. Stavebnice pro děti Farma patří do série hraček Story Set, ke které si můžete vybrat další dřevěné hračky z této série, a tak si dítě může vybudovat vlastní malé městečko. Dětská farma obsahuje až 23 dílů, mezi nimi je farmářka, dva farmáři, stromky, oplocení, napajedlo s vodou a množství domácích zvířátek - prasátko, koník, kravičky, zajíček, kočička, slepička i húska. Farmářský traktor s vlečkou, která je připevněna pomocí magnetu a malým farmářům poslouží na převoz zvířátek.

Hračka z dřeva poskytne vašemu dítěti mnoho herních podnětů, rozvíjí fantazii a manuální dovednosti dětí. Díky bohatému příslušenství se děťátko s dřevěnou stavebnicí Farma zahraje i samo a při hře s jinými dětmi si aktivně rozvíjí komunikační schopnosti, když pojmenovává jednotlivé součásti soupravy. Dřevěná hračka je vhodná pro děti od 3 let. Její povrchová úprava je zdravotně nezávadná, takže i když si menší dítě dá hračku do pusy, nehrozí zdravotní rizika. Dřevěná hračka značky Janod je vyrobena na základě nekompromisního přístupu - výrobce uvolní do prodeje jen takové hračky, které splňují bezpečnostní kritéria a zabraňují zranění dítěte. Krásné barevné ošetření hraček zajišťuje stálobarevnost dlouhá léta.

Francouzská společnost Janod píše svou historii již od roku 1970 a je známá bohatou nabídkou prvotřídních hraček ze dřeva. V nabídce této značky najdeme dřevěné hračky s tradicí, které jsou však vyráběny moderními technologiemi a splňují očekávání a potřeby dnešních dětí a jejich rodičů. Hračky Janod jsou robustní, stabilní a pevné. Díky použitým kvalitním materiálům získáte pro své dítě nadčasovou hračku, se kterou se budou hrát i další generace. Za kvalitou této francouzské značky stojí i mezinárodní ocenění jako PAL Awards za hračky podporující rozvoj řeči či zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují děti, rodiče a pedagogové.

Vlastnosti

 • dřevěná stavebnice - farma se zvířátky
 • kvalitně opracovaný dřevěný materiál
 • povrchová úprava ze zdravotně nezávadných barev a laků
 • souprava v dekorační krabičce
 • v sadě: 23 dílů
 • rozměry: 27,5*5*20 cm
 • vhodná pro děti od 36 měsíců
 • pestrobarevné provedení
 • čištění navlhčeným hadříkem
 • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
 • jedinečný francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu28*5*20 cm
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné