Dřevěná stavebnice lunapark Constructor Big Wheel Eichhorn 3 modely (lunapark, maják, lanovka) 240 dílů od 6 let

Popis produktu

Dřevěná stavebnice 3v1 Constructor Big Wheel od německého výrobce Eichhorn je fantastická hračka, která potěší všechny chlapce a dívky již od 6 let. S bohatou 240dílnou soupravou se naučí složit 3 modely – lunapark, maják a lanovka. Hlavní dílky stavebnice s precizně zpracovanými detaily jsou vyrobeny z bukového dřeva, které je příjemné na dotek, usnadňují dětem manipulaci. Příští stavitelé a inženýři si s touto stavebnicí přezkouší své schopnosti a dovednosti, zároveň si rozvíjejí i logické myšlení a prostorové vidění. Při skládání stavebnic s pohyblivými částmi objevují stále nové herní možnosti, zabaví se s nimi na dlouhá léta.

Stavebnice mají velký význam pro každé dítě, zvyšují aktivitu jeho mozku, formují jeho osobnost, dovednosti i schopnosti. Dřevěná stavebnice Eichhorn se vyznačuje nadčasovým designem a nejvyšší německou kvalitou, díky níž vydrží ve vaší rodině dlouhá léta. Podněcuje v dětech kreativní a abstraktní myšlení, zjišťují, jak realizovat nové nápady a řešit problémy, učí se dívat na svět jiným pohledem. Po každé dokončené stavebnici nabírají zdravé sebevědomí, spoléhají se na své vlastní síly a schopnosti. Veselé a syté barvy v kombinaci s přírodním vzhledem ozdobí každý dětský pokojíček a vytvoří útulnou a tvůrčí atmosféru.

Již více než 60 let přináší německý výrobce Eichhorn chlapcům a dívkám ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů, k výrobě hračky použito výhradně 100% dřevo FSC® získané udržitelným lesnictvím v Bavorském lese. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Vlastnosti

  • 240dílná dřevěná stavebnice
  • 3 různé modely (lunapark, maják, lanovka)
  • špičková německá kvalita od Eichhorn
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • splňuje přísné normy a kritéria EU
  • vhodná od 6 let
Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 6 let
PůvodNěmecko
Rozměry balení10*39*25 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,40 kg
Note100% FSC recycled
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.