Dřevěná stavebnice jeřáb Constructor Crane Eichhorn 5 modelů (jeřáb, loď, hydroplán, formule, mobilní jeřáb) 170 dílů od 6 let

Popis produktu

Dřevěná stavebnice 5v1 Constructor Crane od německého výrobce Eichhorn představuje vynikající dárek pro všechny děti již od 6 let. S bohatou 170dílnou soupravou si budou moci složit 5 krásných modelů – jeřáb, loď, hydroplán, formule a mobilní jeřáb. Hlavní dílky stavebnice s precizně zpracovanými detaily jsou vyrobeny z bukového dřeva, které je příjemné na dotek, dětem se s nimi snadno manipuluje. Malí technici si s touto stavebnicí přezkouší své schopnosti a dovednosti, zároveň si rozvíjejí i logické myšlení a prostorové vidění. Při skládání originálních stavebnic objevují stále nové herní možnosti, zabaví se na dlouhá léta.

Stavebnice mají velký vliv na vývoj dítěte, zvyšují aktivitu jeho mozku, formují jeho osobnost, dovednosti i schopnosti. Stavebnice ze dřeva Eichhorn se vyznačuje nadčasovým designem a nejvyšší německou kvalitou, díky níž vydrží ve vaší rodině dlouhá léta. Podněcuje v dětech kreativní a abstraktní myšlení, zjišťují, jak realizovat nové nápady a řešit problémy, učí se dívat na svět jiným pohledem. Po každé dokončené stavebnici nabírají zdravé sebevědomí, spoléhají se na své vlastní síly a schopnosti. Veselé a syté barvy v kombinaci s přírodním vzhledem ozdobí každý dětský pokojíček a vytvoří útulnou a tvůrčí atmosféru.

Již více než 60 let přináší německý výrobce Eichhorn chlapcům a dívkám ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů, k výrobě hračky použito výhradně 100% dřevo FSC® získané udržitelným lesnictvím v Bavorském lese. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Vlastnosti

  • 170dílná dřevěná stavebnice
  • 5 různých modelů (jeřáb, loď, hydroplán, formule, mobilní jeřáb)
  • špičková německá kvalita od Eichhorn
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • splňuje přísné normy a kritéria EU
  • vhodná od 6 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 6 let
PůvodNěmecko
Rozměry balení14*25*27 m
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,18 kg
Note100% FSC recycled
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.