Dřevěná stavebnice požárník Constructor Fire Truck Eichhorn tři modely (požárník, sanitka, policie) 155 dílů od 5 let

Popis produktu

Dřevěná stavebnice 3v1 Constructor Fire Truck od německého výrobce Eichhorn je originální dárek pro všechny zručné děti od 5 let. Bohatá 155dílná sada umožní dětem výstavbu až 3 různých modelů – hasičské auto, policejní auto a sanitka. Hlavní dílky stavebnice s precizně zpracovanými detaily jsou vyrobeny z kvalitního bukového dřeva, které je příjemné na dotek, a umožňují dětem snadnou manipulaci. Chlapci i dívky si zahrají na povolání konstruktérů, při skládání si vyzkouší své dovednosti, zároveň si rozvíjejí i logické myšlení a technickou představivost. Se stylovou multifunkční skládačkou stráví spoustu krásných chvil a po sestavení si zahrají s krásným dřevěným modelem.

Stavebnice mají příznivý vliv na vývoj dítěte, zvyšují aktivitu jeho mozku, formují jeho osobnost, dovednosti i schopnosti. Dřevěná stavebnice Eichhorn se vyznačuje originálním designem a nejvyšší německou kvalitou, díky níž vydrží ve vaší rodině dlouhá léta. Podněcuje v dětech kreativní a abstraktní myšlení, přicházejí na nové nápady, učí se, jak realizovat své představy. Po každé dokončené stavebnici nabírají zdravé sebevědomí, dokážou se spolehnout na své vlastní schopnosti. Veselé barvy v kombinaci s přírodním vzhledem ozdobí každý dětský pokojíček a vytvoří útulnou a tvůrčí atmosféru.

Již více než 60 let přináší německý výrobce Eichhorn chlapcům a dívkám ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů, k výrobě hračky použito výhradně 100% dřevo FSC® získané udržitelným lesnictvím v Bavorském lese. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Vlastnosti

  • 155dílná dřevěná stavebnice
  • 3 různé modely (požárník, sanitka, policie)
  • špičková německá kvalita od Eichhorn
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • splňuje přísné normy a kritéria EU
  • vhodná od 5 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 5 let
PůvodNěmecko
Rozměry balení8*33*25 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,90 kg
Note100% FSC recycled
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.