Dřevěná stavebnice nakladač Constructor Wheel Loader Eichhorn šest modelů (nakladač, jeřáb, pojízdný jeřáb, nákladní auto, unimog, bigfoot) 140 dílů od 5 let

Popis produktu

Dřevěná stavebnice 6v1 Constructor Wheel Loader od německého výrobce Eichhorn je skvělý dárek pro každé šikovné dítě od 5 let, které si díky 140dílné soupravě poskládá až 6 skvělých modelů – nakladač, jeřáb, pojízdný jeřáb, nákladní auto, unimog a bigfoot. Hlavní dílky stavebnice s precizně zpracovanými detaily jsou vyrobeny z bukového dřeva, které je příjemné na dotek, a umožňují dětem snadnou manipulaci. Malí konstruktéři si při skládání vyzkouší své technické dovednosti, rovněž si rozvíjejí i logické myšlení a technickou představivost. S multifunkční stavebnicí se zabaví na dlouhé hodiny, přičemž budou objevovat stále nové herní možnosti.

Stavebnice mají příznivý vliv na vývoj dítěte, zvyšují aktivitu jeho mozku, formují jeho osobnost, dovednosti i schopnosti. Dřevěná stavebnice Eichhorn se vyznačuje originálním designem a nejvyšší německou kvalitou, díky níž vydrží ve vaší rodině dlouhá léta. Podněcuje v dětech kreativní a abstraktní myšlení, zjišťují, jak realizovat nové nápady a myšlenky. Po každé dokončené stavebnici získávají zdravé sebevědomí, spoléhají se na své vlastní síly a schopnosti. Veselé a syté barvy v kombinaci s přírodním vzhledem ozdobí každý dětský pokojíček a vytvoří útulnou a tvůrčí atmosféru.

Již více než 60 let přináší německý výrobce Eichhorn chlapcům a dívkám ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů, k výrobě hračky použito výhradně 100% dřevo FSC® získané udržitelným lesnictvím v Bavorském lese. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Vlastnosti

  • 140dílná dřevěná stavebnice
  • 6 různých modelů (nakladač, jeřáb, pojízdný jeřáb, nákladní auto, unimog, bigfoot)
  • špičková německá kvalita od Eichhorn
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • splňuje přísné normy a kritéria EU
  • vhodná od 5 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 5 let
PůvodNěmecko
Rozměry balení8*32*25 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,81 kg
Note100% FSC recycled
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.