Dřevěná stavebnice lokomotiva Constructor Big Loc Eichhorn čtyři modely (lokomotiva, letadlo, kamion, robot) 100 dílů od 4 let

Popis produktu

Dřevěná stavebnice 4v1 Constructor Big Loc od německého výrobce Eichhorn představuje vynikající dárek pro všechny děti již od 4 let. Nadčasová 100dílná sada umožní dětem výstavbu až 4 různých modelů – lokomotiva, letadlo, kamion a robot. Hlavní dílky stavebnice s precizně zpracovanými detaily jsou vyrobeny z kvalitního bukového dřeva a umožňují dětem snadnou manipulaci. Chlapci i dívky se zahrají na povolání konstruktérů, při skládání si vyzkouší své dovednosti, rovněž si rozvíjejí i logické myšlení a technickou představivost. S prvotřídní multifunkční skládačkou stráví děti dlouhé hodiny a po sestavení modelu se s ní výborně zabaví.

Stavebnice příznivě ovlivňují vývoj dítěte, zvyšují aktivitu jeho mozku, formují jeho osobnost, dovednosti i schopnosti. Dřevěná stavebnice Eichhorn se vyznačuje originálním designem a nejvyšší německou kvalitou, díky níž vydrží ve vaší rodině dlouhá léta. Podněcuje v dětech kreativní a abstraktní myšlení, přicházejí na nové nápady, učí se, jak realizovat své představy. Po každé dokončené stavebnici nabírají zdravé sebevědomí, dokážou se spolehnout na své vlastní schopnosti. Veselé barvy v kombinaci s přírodním vzhledem ozdobí každý dětský pokojíček a vytvoří útulnou a tvůrčí atmosféru.

Již více než 60 let přináší německý výrobce Eichhorn chlapcům a dívkám ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů, k výrobě hračky použito výhradně 100% dřevo FSC® získané udržitelným lesnictvím v Bavorském lese. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Vlastnosti

  • 100dílná dřevěná stavebnice
  • 4 různé modely (lokomotiva, letadlo, kamion, robot)
  • špičková německá kvalita od Eichhorn
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • splňuje přísné normy a kritéria EU
  • vhodná od 4 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 4 let
PůvodNěmecko
Rozměry balení8*28*20 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,78 kg
Note100% FSC recycled
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.