Dřevěná stavebnice jeřáb Constructor Mobile Crane Eichhorn čtyři modely (jeřáb, letadlo, helikoptéra, kolo) 70 dílov

Popis produktu

Dřevěná stavebnice Constructor Mobile Crane od německého výrobce Eichhorn je nadčasová stavebnice, která je jako stvořená pro všechny malé konstruktéry již od 3 let. Moderní 70dílná sada nabídne dětem možnost sestavit až 4 modely – jeřáb, letadlo, helikoptéru a kolo. Hlavní dílky s precizními detaily jsou vyrobeny z prvotřídního bukového dřeva, jsou přizpůsobeny pro malé dětské ruce. Chlapci i dívky si zahrají na konstruktéry a techniky, při skládání si vyzkouší své dovednosti, zároveň si rozvíjejí i logické myšlení a technickou představivost. Multifunkční stavebnice se 4 variantami modelů je tou nejlepší zábavou pro děti, které rády objevují nové herní kombinace.

Stavebnicové hračky mají velký vliv na vývoj dítěte, zvyšují aktivitu jeho mozku, formují jeho osobnost, dovednosti i schopnosti. Dřevěná stavebnice Eichhorn se vyznačuje originálním designem a nejvyšší německou kvalitou, díky níž vydrží ve vaší rodině dlouhá léta. Podněcuje v dětech kreativní a abstraktní myšlení, přicházejí na nové nápady, učí se, jak realizovat své představy. Po každé dokončené stavebnici nabírají zdravé sebevědomí, dokáží se spolehnout na své vlastní schopnosti. Veselé barvy v kombinaci s přírodním vzhledem ozdobí každý dětský pokojíček a vytvoří útulnou atmosféru.

Již více než 60 let přináší německý výrobce Eichhorn chlapcům a dívkám ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů, k výrobě hračky použito výhradně 100% dřevo FSC® získané udržitelným lesnictvím v Bavorském lese. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Vlastnosti

  • 70dílná dřevěná stavebnice
  • 4 různé modely (letadlo, helikoptéra, jeřáb a kolo)
  • špičková německá kvalita od Eichhorn
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • splňuje přísné normy a kritéria EU
  • vhodná od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodNěmecko
Rozměry balení6*25*15 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,45 kg
Note100% FSC recycled
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.