Dřevěná stavebnice labyrint Large Marble Run Construction Set Eichhorn s kuličkami 35 dílů

Popis produktu

Dřevěná stavebnice labyrint Large Marble Run od německé značky Eichhorn je skvělý dárek pro všechny děti již od 3 let. Pestrobarevná dráha je vyrobena z prvotřídního březového dřeva, rozjasní každý dětský pokojíček. Chlapci i dívky se perfektně zabaví při stavbě 35dílné stavebnice, přičemž budou mít k dispozici také kuličky, které budou spouštět ve svém vlastnoručně postaveném labyrintu. Nadčasová stavebnice pomůže dětem rozvíjet jemnou motoriku, prostorové vidění a učí se logicky přemýšlet při skládání různých dílků, přičemž si vymýšlejí vlastní konstrukční řešení.

Německý design a precizně zpracované díly podněcují rozvoj fantazie a kreativity, probouzejí zdravou dětskou zvědavost. Originální labyrint vydrží ve vaší rodině dlouhá léta a potěší i další generace dětí. Sourozenci a kamarádi se baví při spouštění kuliček a sledují, jak dlouho potrvá, než dorazí do cíle. Nádherné barvy rozvíjejí v dětech estetické cítění, nabírají zdravé sebevědomí a realizují své sny. Hladký povrch z pečlivě ošetřeného dřeva a použité zdravotně nezávadné barvy zaručují dětem při hře bezpečnost. Rozměry produktu jsou 5*35*39 cm.

Již více než 60 let přináší německá značka Eichhorn chlapcům a dívkám fantastické dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Vlastnosti

  • stavebnice labyrint s kuličkami
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • splňuje přísné normy a kritéria EU
  • německý design Eichhorn
  • vhodná od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno v Německu
Rozměry produktu4.5*34.5*39 cm
Celková výška39 cm
Rozměry balení36.2*30.2*42.3 cm
ZvukovéAno
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.