Dřevěná stavebnice buldozer Redmaster Bricolo Bulldozer Janod s nářadím 24 dílů od 24 měsíců

Popis produktu

Janod dřevěná stavebnice buldozer Redmaster Bricolo je pěkná dřevěná hračka vhodná pro chlapce od 2 do 4 let. Dřevěná hračka má pestré barevné provedení, tvoří ho 24 dílků, mezi nimi jsou různé pracovní nástroje ze dřeva. Auto má v přední části praktickou šňůrku na tahání. Dřevěná skládačka je výborná pro malé mistry a milovníky autíček a jiných dopravních prostředků. Kluci si mohou poskládat vlastní auto a vydat se na průzkum po nejbližším okolí. Dřevěná hračka rozvíjí nejen motoriku a zručnost dětí, ale i fantazii a představivost. Dětský buldozer je nadčasová dřevěná hračka, je vyroben z kvalitního dřeva a zdravotně nezávadných a odolných barev. Jeho jedinečný design, realistické provedení a poutavé barvy zaručí, že se s ním rád zahraje každý malý chlapeček. Také je to ideální společník pro děti na procházky po čerstvém vzduchu.

Dřevěné hračky jsou dnes ve světě velmi populární, protože ve velké míře ovlivňují vývin dětí. Všechny dřevěné hračky Janod mají jistý vzdělávací význam, přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací s dřevěnými hračkami se rozvíjí jemná i hrubá motorika dětí, zkoumáním dřevěných povrchů se rozvíjí i hmatová citlivost rukou. Dřevěné skládačky navíc posilují svalstvo na rukou a děti získávají jistou mechanickou zručnost. Dřevo na hračkách Janod je ošetřeno tak, aby se neštípilo. Společnost je držitelem certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), což označuje dřevo, které je vytěžené ze zodpovědně obhospodařovaných lesů bez narušení rovnováhy v přírodě a omezování původních obyvatel.

Janod je renomovaná francouzská společnost zabývající se vývojem prvotřídních dřevěných hraček pro děti, které jsou jednak zábavné a hravé a jednak rozvíjejí inteligenci dětí, mají veselé barvy a hebký povrch. Hračky pro děti Janod splňují ty nejpřísnější bezpečnostní předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v zcela bezpečné atmosféře. Kromě maximální bezpečnosti jsou hračky Janod charakterizovány i atraktivním provedením a dětem po celém světě přinášejí spoustu zábavy už dlouhá léta. Kvalitu této francouzské značky dokazují i ​​několik mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

 • dřevěný buldozer s 24 dílky
 • se šňůrkou na tahání
 • v pestrobarevném provedení
 • dřevo pochází ze zodpovědně obdělávaných lesů, které nijak nenaruší rovnováhu v přírodě (certifikát FSC)
 • vhodný pro děti od 2 do 4 let
 • ze zdravotně nezávadných materiálů a barev
 • rozvíjí jemnou a hrubou motoriku, hmatovou citlivost, fantazii, posiluje svalstvo na rukou
 • děti se učí jak fungují a na co slouží pracovní nástroje
 • ideální na procházky po čerstvém vzduchu
 • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
 • výjimečný francouzský design
Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 24 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu32*12,5*21 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...