Dřevěná stáj s koňmi The Stables Tender Leaf Toys s dekou a doplňky

Popis produktu

Nádherná dřevěná stáj s koníky od předních designérů značky Tender Leaf Toys byla navržena ve Velké Británii a je skvělým dárkem pro všechny děti od 3 let. Tradiční dřevěná stáj v britském stylu si získá pozornost chlapců a dívek. Děti se mohou těšit na bohatou sadu doplňků, v níž se nacházejí kromě klasické stáje i 2 koníci s uzdami, sedlem a doplňky a náčiní pro práci se zvířátky – kartáče na udržování zdravé srsti, přikrývka pro udržení tělesné teploty, balík sena a vak na krmení. S kbelíkem, koštětem a lopatou se postarají o čistotu ve stáji, naučí se pořádkumilovnosti a zvykají si na každodenní práci farmářů a chovatelů koní. Na vnitřní stěně stáje jsou háčky, na které si šikovné děti mohou odložit pracovní nářadí.

Při výrobě bylo použito výhradně pečlivě opracované dřevo, díky kterému se dětem dostane do rukou produkt nejvyšší kvality. Originální design stáje, realistické provedení a syté barvy v dětech probouzí estetické cítění, rozvíjejí si svou představivost a fantazii. Chovná stanice pro děti v sobě nese poselství originálního britského designu a vytváří neopakovatelnou atmosféru, na níž mají zásluhu i zruční řemeslníci. Děti si zahrají na chovatele koní, objevují množství herních kombinací, vymýšlejí si své vlastní příběhy a rozvíjejí svůj vztah k přírodě a zvířátkům. Budou mít svůj vlastní prostor na seberealizaci a kreativní činnost. Rozměry produktu jsou 19*15*18 cm.

Hlavním záměrem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Velké Británii
Rozměry produktu19*15*18 cm
Celková výška18 cm
Rozměry balení19*16*21 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,85 kg
Barvarůžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.