Dřevěná srnka Tender Leaf Toys stojící

Popis produktu

Dřevěná srnka je pěkná dřevěná figurka, se kterou se zabaví chlapci i děvčata od 3 let. Srnka v příjemné hnědé barvě se stane každodenním společníkem vašeho dítěte. Jemné a oblé tvary z prvotřídního dřeva pomohou rozvíjet u dětí jemnou motoriku, fantazii a představivost. Ozdobí dětský pokojíček a vytvoří útulnou atmosféru. Tuto nádhernou hračku navrhli špičkoví designéři Tender Leaf Toys přímo ve Velké Británii a na výrobě se podíleli zruční řemeslníci.

Syté barvy a originální britský design na figurce podněcuje rozvoj fantazie a kreativity, probouzí zdravou dětskou zvědavost. Dřevěná figurka srnky vydrží vašim nejmenším dlouhá léta a potěší i další generace dětí. Děti zažijí množství zážitků při hře se srnkou, mohou si tak doplnit svou sbírku zvířátek, a se sourozenci a kamarády si budou vyprávět příběhy o lesních zvířátkách.

Dřevěná figurka je nositelem tradičních britských tradic, rozvíjející v dětech estetické cítění, učí se dívat na věci svým vlastním pohledem, nabírají sebevědomí a kreativně se realizují. Hladký povrch z pečlivě ošetřeného dřeva a použité zdravotně nezávadné barvy zaručují dětem při hře bezpečnost, zkoumají nové tvary a barvy přirozenou, hravou formou.

Záměrem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • dřevěná figurka srnky
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka 
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • britská značka Tender Leaf Toys 
  • vhodné od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Velké Británii
Rozměry produktu6*2*9 cm
Celková výška9 cm
Celková délka6 cm
Barvahnědá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.