Dřevěná skříňka pro panenku Babycat Janod dvoukřídlá s věšáky

Popis produktu

Janod dřevěná dvoukřídlá skříňka Babycat je krásná dřevěná hračka vhodná pro holčičky od 3 do 6 let. Dřevěná skříňka je ideální hračka pro dívky, které se rády hrají s panenkami a potřebují si někde odložit jejich oblečení nebo jiné doplňky. Dětská skříň na hraní je dvoukřídlá, má pěkné růžové barevné provedení a přichází s 3 praktickými věšáky. Rozměry skříňky pro panenky jsou 32*22*​46 cm. Skříňka pro panenky je nadčasová dřevěná hračka, je vyrobena z kvalitního dřeva a zdravotně nezávadných a odolných barev. Její jedinečný design, provedení a poutavé barvy zaručí, že se s ní rádo zahraje každá holčička. Je to také skvělý doplněk do dívčího pokoje.

Dřevěné hračky jsou dnes ve světě velmi populární, protože ve velké míře ovlivňují vývin dětí. Všechny dřevěné hračky Janod mají jistý vzdělávací význam, přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací s dřevěnými hračkami se rozvíjí jemná motorika dětí, zkoumáním dřevěných povrchů se rozvíjí i hmatová citlivost rukou. Používáním mini dřevěného nábytku a péčí o své panenky se navíc dívky přibližují světu dospělých. Dřevo na hračkách Janod je ošetřeno tak, aby se neštípilo. Společnost je držitelem certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), což označuje dřevo, které je vytěžené ze zodpovědně obhospodařovaných lesů bez narušení rovnováhy v přírodě a omezování původních obyvatel.

Janod je renomovaná francouzská společnost zabývající se vývojem prvotřídních dřevěných hraček pro děti, které jsou jednak zábavné a hravé a jednak rozvíjejí inteligenci dětí, mají veselé barvy a hebký povrch. Hračky pro děti Janod splňují ty nejpřísnější bezpečnostní předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v zcela bezpečné atmosféře. Kromě maximální bezpečnosti jsou hračky Janod charakterizovány i atraktivním provedením a dětem po celém světě přinášejí spoustu zábavy už dlouhá léta. Kvalitu této francouzské značky dokazují i ​​několik mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

  • dřevěná skříňka s 3 věšáky
  • v dívčí růžové barvě
  • dřevo pochází ze zodpovědně obdělávaných lesů, které nijak nenaruší rovnováhu v přírodě (certifikát FSC)
  • vhodná pro děti od 3 do 6 let
  • ze zdravotně nezávadných materiálů a barev
  • rozvíjí jemnou motoriku, hmatovou citlivost
  • děti se přibližují světu dospělých
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • úžasný francouzský design
Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu32*22*46 cm
Celková výška46 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...