Dřevěné zvířátko nosorožec Janod skládací 4 díly od 24 měsíců

Popis produktu

Janod dřevěné skládací zvířátko je krásná hračka ze dřeva vhodná pro děti od 2 do 6 let. Dřevěný nosorožec je složen z 4 dřevěných dílků, které se dají pospojovat pomocí kolíků a tak si ji děťátko může skládat a rozkládat několikrát. Dřevěné zvířátko má pěkné fialové barevné provedení a příjemný hladký povrch, takže mu neodolá žádné dítě. Hračka ze dřeva pro děti je vynikající na rozvoj motoriky rukou a pohybových dovedností, též na poznávání barev a tvarů, posílení koncentrace a logického myšlení, protože děti musí přemýšlet jako hračku poskládat. Dřevěná skládací hračka je nadčasová, vyrobena z kvalitního dřeva a zdravotně nezávadných a odolných barev.

Dřevo na hračkách Janod je ošetřeno tak, aby se na něm nedělali třísky. Janod je držitelem certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), což označuje dřevo, které je vytěžené ze zodpovědně obhospodařovaných lesů bez narušení rovnováhy v přírodě a omezování původních obyvatel. Dřevěné hračky jsou dnes ve světě velmi populární, protože ve velké míře ovlivňují vývin dětí. Všechny dřevěné hračky Janod mají jistý vzdělávací význam, přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací s dřevěnými hračkami se rozvíjí jemná dětská motorika, zkoumáním dřevěných povrchů se zvyšuje i hmatová citlivost. Jemný povrch, pestré barvy a jedinečný design vám zaručí skvělou zábavu a hravé učení se pro vaše děti.

Francouzská společnost Janod je známá originálními dřevěnými hračkami s francouzským designem. Hračky této značky jsou nejen velmi zajímavé a zábavné, ale přispívají také k rozvoji dětské inteligence. Mají veselé barvy a hebký povrch. Hračky pro děti Janod splňují ty nejpřísnější bezpečnostní předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v zcela bezpečné atmosféře. Kromě maximální bezpečnosti mají hračky i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí spoustu zábavy už dlouhá léta. Kvalitu společnosti Janod dokazuje i ​​několik mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti

Vlastnosti

  • dřevěná skládací hračka - nosorožec
  • 4 dílky
  • rozměry 13*5*7 cm
  • dřevo pochází ze zodpovědně obdělávaných lesů, které nijak nenaruší rovnováhu v přírodě (certifikát FSC)
  • vhodná pro děti od 2 do 6 let
  • ze zdravotně nezávadných materiálů a barev
  • rozvíjí dětskou motoriku, hmatovou citlivost
  • má pestré barvy na zaujetí děťátka
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • francouzský design
Doprava 69
Technické parametry
VěkOd 24 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu13*5*7 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...