Dřevěná skládačka Baby Forest Janod housenka s kostkami od 12 měsíců

Popis produktu

Janod dřevěná skládačka housenka s kostkami Baby Forest je nádherná dřevěná didaktická hračka s jedinečným francouzským designem vhodná pro děti od 12 do 36 měsíců. Dřevěná hračka ve tvaru housenky je skládačka a vkládačka zároveň. Tělo housenky tvoří 6 dílků ve tvaru kruhu v pestrých barvách a 5 kostek různých tvarů. Rozměry hračky po složení jsou 35*11*4 cm. Dřevěné kruhy, které tvoří tělo housenky, se skládají jako puzzle, dítě do každého dílku vkládá ještě kostku se správným tvarem. Dřevěná skládačka housenka je jednoduchá, a přece tak zajímavá hračka, příznivě působí na vývin dětí. Pomocí dřevěné vkládačky se děťátko učí o různých tvarech a barvách, rozvíjí se jemná dětská motorika a také koncentrace, protože děťátko se musí při skládání tvarů soustředit. Pestré barvy zaručí, že této pěkné hračce neodolá žádné děťátko a naučí se pomocí ní hravou formou spoustu nových věcí. Potěšte své děťátko touto zajímavou dřevěnou hračkou.

Dřevěné hračky jsou dnes ve světě velmi populární a to ne nadarmo. Všechny dřevěné hračky francouzské společnosti Janod mají jistý vzdělávací význam, přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací s dřevěnými hračkami se rozvíjí jemná dětská motorika, zkoumáním dřevěných povrchů se zvyšuje a rozvíjí hmatová citlivost. Dřevo na hračkách Janod je ošetřeno tak, aby se neštípilo a použité barvy a laky na povrchové úpravě jsou zdravotně nezávadné a bezpečné. Díky použitým materiálům a jedinečnému designu bude dřevěná vkládací hračka Janod dlouho oblíbeným společníkem vašich dětí. Dřevěná skládačka je nadčasová didaktická hračka, vyrobená z kvalitního dřeva a zdravotně nezávadných a odolných barev a děťátko se s ní zahraje doma i na cestách.

Janod je renomovaná francouzská společnost, která vyvíjí prvotřídní dřevěné hračky pro děti, které jsou jednak zábavné a hravé a jednak rozvíjejí inteligenci dětí, mají veselé barvy a hebký povrch. Janod je držitelem certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), což označuje dřevo, které je vytěžené ze zodpovědně obhospodařovaných lesů bez narušení rovnováhy v přírodě a omezování původních obyvatel. Dřevěné hračky pro děti francouzské značky Janod splňují ty nejpřísnější bezpečnostní předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v zcela bezpečné atmosféře. Kromě maximální bezpečnosti jsou hračky Janod charakterizovány i atraktivním provedením a dětem po celém světě přinášejí spoustu zábavy už dlouhá léta. Hračky Janod získaly mezinárodně ocenění PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

  • dřevěná skládačka - housenka s kostkami
  • rozměry 35*11*4 cm
  • dřevo pochází ze zodpovědně obhospodařovaných lesů, které žádným způsobem nenaruší rovnováhu v přírodě (certifikát FSC)
  • vhodná pro děti od 12 do 36 měsíců
  • ze zdravotně nezávadných materiálů a barev
  • rozvíjí dětskou motoriku, koncentraci
  • děti se učí poznávat barvy, tvary
  • má pestré barvy na zaujetí děťátka
  • jedinečný francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 12 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu35*11*4 cm
Rozměry balení35*4*12 cm
Hmotnost0,28 kg
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné