Dřevěná skládací věž Baby HIPP Stacking Tower Eichhorn 8 dílů výška 19 cm od 12 měsíců

Popis produktu

Dřevěná skládací věž Baby HIPP Stacking Tower od německé značky Eichhorn je skvělá didaktická hračka pro všechny děti od 12 měsíců. Dřevěná věž je vyrobena z prvotřídního dřeva, vytvoří v dětském pokojíčku útulnou a kreativní atmosféru. Chlapci i dívky si vyzkoušejí svou šikovnost při skládání věže z 6 kroužků z různých materiálů a kostky ve tvaru oslíka. Kroužky postupně skládají od největšího po nejmenší a ukládají je na dřevěnou základnu s tyčkou. Nadčasová hra pomůže dětem rozvíjet jemnou motoriku, prostorové vidění a hmatovou citlivost. Dětská věž na skládání je oficiálně licencovaný produkt ve spolupráci s prémiovou značkou HIPP, která se zaměřuje na výrobu dětského jídla v nejvyšší BIO kvalitě.

Dřevěné didaktické hračky jsou důležité pro vývoj každého dítěte, zvyšují aktivitu jejich mozku, formují jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. Skládací věž je vyhotovena v jemných barvách, které jsou doporučeny u nejmenších dětí. Při ukládání jednotlivých kroužků se mohou plně realizovat a vytvářet věžičku podle svých vlastních představ. Díky tomu nabírají zdravé sebevědomí, učí se rozeznávat jednotlivé barvy a získávají estetické cítění. Při výrobě a zpracování dřeva se dodržovaly nejvyšší standardy kvality, hračka splňuje i přísná kritéria kvality. Výška věže je 19 cm.

Již více než 60 let přináší německá značka Eichhorn chlapcům a dívkám ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Vlastnosti

  • dřevěná skládací věž
  • 6 kroužků z různých materiálů
  • kostka ve tvaru oslíka
  • špičkový německý design od Eichhorn
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • splňuje přísné normy a kritéria EU
  • vhodná od 12 měsíců

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
Celková výška19 cm
Rozměry balení9*10*20 cm
Balení v kartonu A/NAno
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.