Dřevěná sada na výlet Little Bear's Picnic Tender Leaf Toys s taškou a potravinami

Popis produktu

Dřevěná sada na výlet Little Bear's Picnic je vynikající dárek pro všechny děti od 3 let, které mají rády pikniky v přírodě. Bohatá 12dílná sada obsahuje kvalitní textilní tašku s uměleckým motivem medvídka, talířek, krásný ubrus, kde si děti rozloží dřevěné potraviny, lahvičku čokoládového mléka, jablíčko, jahůdku, dvoudílné vajíčko a těšit se mohou i na chutný sendvič, do kterého si dají chutné přísady. Pikniková sada ze dřeva je vynikající hračkou do interiéru i exteriéru. Sadu na výlety navrhli špičkoví designéři Tender Leaf Toys přímo ve Velké Británii a na výrobě se podíleli zruční řemeslníci.

Syté barvy a originální britský design na doplňcích podněcují rozvoj fantazie a kreativity, probouzejí zdravou dětskou zvědavost. Pikniková sada ze dřeva vydrží vašim nejmenším dlouhá léta a potěší i další generace dětí. Sourozenci a kamarádi si zahrají hry na výletníky, vezmou všechny doplňky do tašky a budou se těšit na chutnou svačinu. Souprava s potravinami je produktem nejvyšší kvality, pomáhá dětem zlepšovat jemnou motoriku, komunikační schopnosti, logické myšlení a představivost. Tato sada okouzlí nejen děti, ale i dospělé, ozdobí každý dětský pokojíček a vytvoří útulnou atmosféru.

Každý z dílů je precizně vypracován do nejmenších detailů, děti budou každý den objevovat nové herní možnosti. Barevné doplňky v sobě nesou poselství tradičních britských tradic, rozvíjejí v dětech estetické cítění, učí se dívat na věci svým vlastním pohledem, nabírají sebevědomí a kreativně se realizují. Hladký povrch z pečlivě ošetřeného dřeva a použité zdravotně nezávadné barvy zaručují dětem při hře bezpečnost.

Cílem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • pikniková sada ze dřeva
  • 12dílná souprava 
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka 
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • britská značka Tender Leaf 
  • vhodný od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Velké Británii
Rozměry produktu19*9*16 cm
Rozměry balení27*10*22 cm
Dílky puzzle12
Barvačervená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.