Dřevěná sada pro nejmenší Natur Baby Pure Eichhorn kousátko chrastítko mazlíček a řetízek 5 druhů od 0 měsíců

Popis produktu

Dřevěná sada pro nejmenší Natur Baby Pure od německého výrobce Eichhorn v sobě skrývá až 5 skvělých dřevěných hraček pro vaše nejmenší již od 0 měsíců. Miminka se tak mohou těšit na kousátko s kuličkami a silikonovým kroužkem na masáž dásní, chrastítko se zvonkem a plyšovými oušky, mazlíčka s hadříkem na mazlení a zrcátkem, řetízek na kočárek se zvonečky, korálky a plyšovými oušky, či originální řetízek na dudlík s korálky. Jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího bukového dřeva, jejich plyšové a silikonové části splňují nejvyšší standardy kvality, miminka je mohou směle ochutnávat a kousat. Tuto skvělou sadu nabízíme za akční cenu, takže ušetříte více než při koupi samostatných produktů.

Dřevěné hračky s jemným povrchem z přírodního dřeva nabídnou dětem ten nejlepší zážitek a spojení s přírodou. Oblíbí si je na první pohled, naučí se rozpoznávat nové barvy a tvary, trénují si citlivost svého sluchu na zvuk chrastítka. Hračky pro miminka jsou důležité pro vývin každého dítěte, zvyšují aktivitu jejich mozku, formují jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. Právě v prvních měsících života je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk, dřevěná sada Eichhorn jim umožňuje relaxovat a zároveň objevovat okolní svět. Jsou vyhotoveny v jemných barvách, které jsou doporučeny u nejmenších dětí, protože nemají ještě zcela vyvinutý zrak a nevnímají všechny barvy spektra.

Již více než 60 let přináší německý výrobce Eichhorn chlapcům a dívkám ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů, k výrobě hračky bylo použito výhradně 100% dřevo FSC® získané udržitelným lesnictvím v Bavorském lese. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 0 měsíců
PůvodNěmecko
Balení v kartonu A/NAno
Barvabéžová
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.