Dřevěná zaječí rodinka Bunny Tales Tender Leaf Toys otec a máma se zajíčkem

Popis produktu

Dřevěná zaječí rodinka Bunny Tales je perfektním dárkem pro všechny chlapce a dívky již od 3 let. Moderní sada přináší dětem dřevěné zajíčky s dlouhými oušky, mezi nimiž je zelený zajíček otec Bunny, máma Dotty a jejich zaječí miminko Pip. Barevné figurky jsou oblíbeným doplňkem k dřevěným domečkům, děti se s nimi výborně zabaví a budou jim vymýšlet jejich vlastní životy, příhody a dobrodružství. Rovněž si s nimi mohou zahrát samostatně nebo si je přidat ke své sbírce figurek. Krásnou dřevěnou rodinu zajíčků navrhli přední designéři Tender Leaf Toys přímo ve Velké Británii a na výrobě se podíleli zruční řemeslníci.

Jemné barvy a originální britský design na figurkách podněcují rozvoj fantazie a kreativity, probouzejí dětskou zvědavost. Dřevěná souprava zajíčků vydrží vašim nejmenším dlouhá léta a potěší i další generace dětí. Děti zažijí množství zážitků při hře s dřevěnou rodinou, mohou vyprávět příběhy svým kamarádům a sourozencům. Zaječí rodinka je produktem nejvyšší kvality, pomáhá dětem zlepšovat jemnou motoriku, komunikační schopnosti, logické myšlení a představivost. Okouzlí nejen děti, ale i dospělé, ozdobí každý pokoj a vytvoří útulnou atmosféru.

Každá z figurek je propracovaná do nejmenších detailů, děti budou každý den objevovat nové herní možnosti. Figurky v sobě nesou poselství tradičních britských tradic, rozvíjejí v dětech estetické cítění, učí se dívat na věci svým vlastním pohledem, nabírají zdravé sebevědomí a kreativně se realizují. Hladký povrch z pečlivě ošetřeného dřeva a použité zdravotně nezávadné barvy zaručují dětem při hře bezpečnost, zkoumají nové tvary a barvy přirozenou, hravou formou. Rozměry největších figurek jsou 10*4*7 cm.

Cílem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • dřevěná zaječí rodinka – otec, matka a miminko
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • britská značka Tender Leaf Toys
  • vhodné od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Velké Británii
Rozměry produktu10*4*7 cm
Rozměry balení11*5*18 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,22 kg
Barvarůžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.