Dřevěná rodina trpaslíků Woodland Gnome Family Tender Leaf Toys s 3 figurkami

Popis produktu

Dřevěná rodina trpaslíků Woodland Gnome Family představuje originální sadu figurek, se kterou si zahrají všechny děti od 3 let. Chlapci a dívky se mohou těšit na 3 figurky trpaslíků, rodinku trpaslíků tvoří maminka Freya, tatínek Erik a dcera Olga, kteří žijí ve svém přirozeném lesním prostředí. V balení se nacházejí i dřevěné houby a listí, díky čemuž získají děti ještě realističtější zážitky při hře s trpaslíky. Figurky mohou děti také využít jako doplněk k dřevěným domečkům Tender Leaf Toys, vytvoří si nové herní příležitosti a budují si vlastní svět. Rodinku trpaslíků ze dřeva navrhli přední designéři Tender Leaf Toys přímo ve Velké Británii a na výrobě se podíleli zruční řemeslníci.

Syté barvy a originální britský design na dílcích podněcují rozvoj fantazie a kreativity, probouzejí zdravou dětskou zvědavost. Dřevěná sada figurek vydrží vašim nejmenším dlouhá léta a potěší i další generace dětí. Děti budou nadšené z dřevěné rodinky, se kterou si budou hrát každý den a vymýšlejí různá dobrodružství. Severská rodina trpaslíků z prvotřídního dřeva je produktem nejvyšší kvality, pomáhá dětem zlepšovat jemnou motoriku, komunikační schopnosti, logické myšlení a představivost. Okouzlí nejen děti, ale i dospělé, ozdobí každý dětský pokoj a vytvoří v něm útulnou atmosféru.

Každý z dílů je precizně vypracován do nejmenších detailů, děti budou každý den objevovat nové herní možnosti. Barevné figurky v sobě nesou poselství tradičních britských tradic, rozvíjejí v dětech estetické cítění, učí se dívat na věci svým vlastním pohledem, nabírají sebevědomí a kreativně se realizují. Hladký povrch z pečlivě ošetřeného dřeva a použité zdravotně nezávadné barvy zaručují dětem při hře bezpečnost, zkoumají nové tvary a barvy přirozenou, hravou formou.

Záměrem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, ve kterých probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • dřevěné figurky trpaslíků s hříbky a listím
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • britská značka Tender Leaf Toys
  • vhodné od 3 let

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Velké Británii
Rozměry produktu30*14*12 cm
Balení v kartonu A/NAno
Set produktůNe
gift SS2024TL4721 Drevený králik,TL4722 Drevený zajac,TL4723 Drevený ježko,TL4724 Drevená líška,TL4725 Drevená srnka,TL4726 Drevená veverička,TL4727 Drevená lasica,TL4728 Drevený jazvec
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.