Dřevěná rodina trpaslíků Woodland Gnome Family Tender Leaf Toys s 3 figurkami

Popis produktu

Dřevěná rodina trpaslíků Woodland Gnome Family představuje originální sadu figurek, se kterou si zahrají všechny děti od 3 let. Chlapci a dívky se mohou těšit na 3 figurky trpaslíků, rodinku trpaslíků tvoří maminka Freya, tatínek Erik a dcera Olga, kteří žijí ve svém přirozeném lesním prostředí. V balení se nacházejí i dřevěné houby a listí, díky čemuž získají děti ještě realističtější zážitky při hře s trpaslíky. Figurky mohou děti také využít jako doplněk k dřevěným domečkům Tender Leaf Toys, vytvoří si nové herní příležitosti a budují si vlastní svět. Rodinku trpaslíků ze dřeva navrhli přední designéři Tender Leaf Toys přímo ve Velké Británii a na výrobě se podíleli zruční řemeslníci.

Syté barvy a originální britský design na dílcích podněcují rozvoj fantazie a kreativity, probouzejí zdravou dětskou zvědavost. Dřevěná sada figurek vydrží vašim nejmenším dlouhá léta a potěší i další generace dětí. Děti budou nadšené z dřevěné rodinky, se kterou si budou hrát každý den a vymýšlejí různá dobrodružství. Severská rodina trpaslíků z prvotřídního dřeva je produktem nejvyšší kvality, pomáhá dětem zlepšovat jemnou motoriku, komunikační schopnosti, logické myšlení a představivost. Okouzlí nejen děti, ale i dospělé, ozdobí každý dětský pokoj a vytvoří v něm útulnou atmosféru.

Každý z dílů je precizně vypracován do nejmenších detailů, děti budou každý den objevovat nové herní možnosti. Barevné figurky v sobě nesou poselství tradičních britských tradic, rozvíjejí v dětech estetické cítění, učí se dívat na věci svým vlastním pohledem, nabírají sebevědomí a kreativně se realizují. Hladký povrch z pečlivě ošetřeného dřeva a použité zdravotně nezávadné barvy zaručují dětem při hře bezpečnost, zkoumají nové tvary a barvy přirozenou, hravou formou.

Záměrem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, ve kterých probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • dřevěné figurky trpaslíků s hříbky a listím
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • britská značka Tender Leaf Toys
  • vhodné od 3 let

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Velké Británii
Rozměry produktu30*14*12 cm
Balení v kartonu A/NAno
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.