Dřevěná ptačí budka Outdoor Birdhouse Eichhorn Poskládej a vymaluj – se štětcem a barvami od 6 let

Popis produktu

Dřevěná ptačí budka Outdoor Birdhouse od německého výrobce Eichhorn je ten nejkrásnější dárek pro každé šikovné dítě od 6 let. Nadčasová ptačí budka je vyrobena z kvalitního lipového dřeva, které je příjemně hladké na dotyk. V tvůrčí sadě Poskládej a vymaluj najdou šikovní chlapci a dívky štětec a 6 barev, se kterými snadno namalují budku přesně podle svých představ. Rozhodnou se, jaká barva je nejvhodnější pro střechu, na boční strany mohou namalovat ptáčky, vše záleží jen na jejich fantazii a šikovnosti. Při skládání domku se mohou spolehnout na kvalitní díly, se kterými si procvičí jemnou motoriku, logické myšlení a technickou představivost, zabaví se s ním na dlouhé hodiny.

Po dokončení stavebnice získají ptačí budku o rozměrech 14*14*24 cm, v níž si mohou ptáčci založit hnízdo. Budka s kulatým otvorem a plochou pro přistávání lze klasicky zavěsit na stěnu nebo na strom pomocí pevné tkaničky. Stavebnice ptačího obydlí má příznivý vliv na vývoj dítěte, zvyšuje aktivitu jeho mozku, formuje jeho osobnost, dovednosti i schopnosti. Vyznačuje se originálním designem a německou kvalitou, díky níž vydrží ve vaší rodině dlouhá léta. Podněcuje v dětech kreativní a abstraktní myšlení, získávají cit pro estetiku a vytvářejí si pozitivní vztah k přírodě. Krmí ptáčky, pozorují jejich zvyky a učí se rozpoznávat jednotlivé druhy.

Již více než 60 let přináší německý výrobce Eichhorn chlapcům a dívkám ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plné míře podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů, k výrobě hračky použito výhradně 100% dřevo FSC® získané udržitelným lesnictvím v Bavorském lese. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Vlastnosti

  • Poskládej a vymaluj – ptačí budka
  • sada 6 barev a štětec
  • špičková německá kvalita od Eichhorn
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • splňuje přísné normy a kritéria EU
  • vhodná od 6 let
Doprava nad 39€ CZ zima

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 6 let
PůvodNěmecko
Rozměry produktu14*14*24 cm
Rozměry balení7*30*20 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,85 kg
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.