Dřevěná prádelna Laundrette byla navržena špičkovými designéry značky Tender Leaf Toys přímo ve Velké Británii a zabaví všechny malé pomocníky v domácnosti již od 3 let. Pračka je vybavena otevíratelnými dvířky, zásobníkem pro vložení 2 pracích tablet, tlačítky pro ovládání pračky a otočnými knoflíky pro nastavení cyklu a teploty praní. Samozřejmostí je také praktický dřez na mytí a žehlicí prkno se žehličkou na boční straně prádelny. Po každém vyprání mohou děti pověsit prádlo na 3 šňůry pomocí kolíčků ve vrchní části prádelny. Malé hospodyňky potěší i proutěný koš na prádlo, ve kterém budou sbírat prádlo a různé druhy čisticích prostředků.
Prádelna o výšce 92 cm je vyrobena z pevného a odolného dřeva, vydrží dětem dlouhá léta a využije ji i další generace dětí. Pracovní deska ve výšce 53 cm umožní dětem snadný přístup, potěší je i hladký povrch ošetřeného dřeva. Jemné linie prádelny v dětech probouzí estetické cítění, rozvíjejí si svoji představivost a fantazii. Prádelna pro děti v sobě nese poselství pravého britského designu a vytváří neopakovatelnou atmosféru, na které mají zásluhu i osvědčení řemeslníci. Děti při hře s prádelnou a jejími doplňky objeví spoustu herních kombinací, budou mít svůj vlastní prostor pro seberealizaci a kreativní činnost.
Cílem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, ve kterých probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.
Vlastnosti

| Věk | Od 3 let |
| Rozměry produktu | 71*33*92 cm |
| Celková výška | 92 cm |
| Výška pracovní plochy | 53 cm |
| Rozměry balení | 44*76*11 cm |
| Balení v kartonu A / N | Ano |
| Barva | hnědá |
| Set produktů | Ne |
| Príslušenstvo | Ne |
Načítám sety...
Načítám hodnocení...