Dřevěná pracovní dílna TenderLeaf Tool Bench Tender Leaf Toys s nářadím, 18 doplňků

Popis produktu

Dřevěná pracovní dílna Tool Bench je vynikající hračka pro všechny děti od 3 let, které milují hry na povolání. Za designem dřevěné dílničky stojí přední návrháři Tender Leaf, kteří navrhují hračky přímo ve Velké Británii, takže se vyznačují originálním britským vzhledem. Děti se potěší bohaté sadě 18 dřevěných nástrojů a dílů, mezi nimiž najdou pilku, kladivo, šroubovák, šrouby, hřebíky, pravítko, montážní klíč, svěrák, přímočarou pilu, přenosný box na nářadí a nástěnnou vrtačku, prostě kompletní vybavení pro domácího kutila a opraváře.

Pracovní stolek se 4 stabilními nohami nabízí dětem spoustu úložného místa, své pomůcky si mohou uložit pod pracovní plochu nebo využijí závěsnou poličku na nářadí. Dětská dílna a všechny nástroje jsou vyrobeny z prvotřídního dřeva nejvyšší kvality, vydrží dětem dlouhá léta, zahrají si s ní i další generace. Britský design v kombinaci se sytými, hřejivými barvami vytvoří při hře na opraváře realistickou atmosféru, dítě může v bezpečí kutit a kreativně se rozvíjet. Při rozebírání, skládání a opravách různých věcí děti přicházejí na nová řešení, učí se logicky přemýšlet a koncentrovat na nové úkoly.

Je velmi důležité vést malé děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Hravým způsobem se tak přibližují k světu dospělých, zkoušejí a objevují, co v sobě zahrnuje život řemeslníka. Prostřednictvím dětské dílny se rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti. Při hře se sourozenci a kamarády se také zlepšují komunikační a jazykové schopnosti, roste v nich sebevědomí a všestranně se rozvíjejí. Objevují, zkoumají, opravují, rozebírají, skládají. Všechny tyto možnosti na hru, zábavu a hravé učení poskytuje tato úžasná řemeslná dílna od Tender Leaf.

Každý detail na dřevěné soupravě je precizně zpracován až do nejmenších detailů. Originální vzhled dílny probouzí v dětech estetické cítění, nese v sobě poselství tradičního britského designu. Děti budou neustále objevovat nové herní kombinace, které jim umožní využít dílnu s nástroji naplno. Rovněž si ji mohou vybavit i dalšími doplňky, které se dají u nás jednoduše dokoupit a nabídnout dětem ještě více zábavy. Neváhejte a připravte svým dětem špičkovou pracovní dílnu, přičemž se na její výrobě podíleli zkušení řemeslníci s dlouholetými zkušenostmi.

Hlavním záměrem designérů Tender Leaf je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • dřevěná pracovní dílna s 18 doplňky
  • elegantní britský design
  • výška pracovní desky 35 cm
  • vícegenerační hračka 
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • britská značka Tender Leaf 
  • vhodný od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Velké Británii
Rozměry produktu51*37*71 cm
Celková výška71 cm
Výška pracovní plochy45 cm
Rozměry balení62*58*9 cm
Celková délka51 cm
Balení v kartonu A/NAno
Dílky puzzle18
Barvačervená
Set produktůNe
gift SS2024TL4721 Drevený králik,TL4722 Drevený zajac,TL4723 Drevený ježko,TL4724 Drevená líška,TL4725 Drevená srnka,TL4726 Drevená veverička,TL4727 Drevená lasica,TL4728 Drevený jazvec
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.