Dřevěná pracovní auta Construction Site Tender Leaf Toys válec bagr nákladní auto nakladač a jeřáb

Popis produktu

Dřevěná pracovní auta Construction Site jsou vhodným dárkem pro všechny děti již od 3 let. Originální 5dílná dřevěná sada v pravém britském stylu obsahuje jeřáb, bagr, nákladní auto, silniční válec a nakladač. Krásná autíčka ve žlutém provedení se stanou ozdobou každého dětského pokojíčku, chlapci si s nimi zahrají na stavaře, oblíbí si je na první pohled. Špičkovou sadu autíček ze dřeva navrhli přední designéři Tender Leaf Toys přímo ve Velké Británii a na výrobě se podíleli zruční řemeslníci.

Syté barvy a originální britský design pracovních aut podněcuje rozvoj fantazie a kreativity, probouzejí zdravou dětskou zvědavost. Dřevěná souprava pracovních strojů vydrží vašim nejmenším dlouhá léta a potěší i další generace dětí. Sourozenci a kamarádi se zahrají hry na povolání, pracují na stavbách, vozí materiál, upravují terén a logicky přemýšlí, jak co nejefektivněji využít každé autíčko. Dřevěná souprava je produktem nejvyšší kvality, takže si s ní děti zlepšují jemnou motoriku, technickou představivost, učí se, jak využít přednosti každého autíčka.

Každý z dílů je precizně vypracován do nejmenších detailů, děti budou každý den objevovat nové herní možnosti. Barevné díly v sobě nesou poselství tradičních britských tradic, rozvíjejí v dětech estetické cítění, učí se dívat na věci svým vlastním pohledem, nabírají sebevědomí a kreativně se realizují. Hladký povrch z pečlivě ošetřeného dřeva a použité zdravotně nezávadné barvy zaručují dětem při hře bezpečnost. Tato sada okouzlí nejen děti, ale i dospělé, ozdobí každý dětský pokojíček, vytvoří útulnou atmosféru.

Hlavním záměrem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • dřevěná pracovní auta
  • 5dílná souprava
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka 
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • britská značka Tender Leaf Toys 
  • vhodné od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Velké Británii
Rozměry produktu17*16*7 cm
Rozměry balení20*7*21 cm
Balení v kartonu A/NAno
Dílky puzzle5
Barvaoranžová
Set produktůNe
gift SS2024TL4721 Drevený králik,TL4722 Drevený zajac,TL4723 Drevený ježko,TL4724 Drevená líška,TL4725 Drevená srnka,TL4726 Drevená veverička,TL4727 Drevená lasica,TL4728 Drevený jazvec
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.