Dřevěná postavička chlapeček na skateboardu Edward And His Skateboard Tender Leaf Toys v pulovru

Popis produktu

Dřevěná postavička chlapeček Edward je výborný dárek pro všechny děti již od 3 let. Moderní figurka ze dřeva znázorňuje chlapečka, oblečeného v pulovru, který se veze na červeném skateboardu. Nadčasová figurka je perfektním doplňkem k dřevěným domkům, děti si díky ní rozšíří sadu svých figurek, takže si budou moci vymýšlet nové příběhy a dobrodružství. Dřevěnou figurku navrhli špičkoví designéři Tender Leaf Toys přímo ve Velké Británii a na výrobě se podíleli zruční řemeslníci.

Syté barvy a originální britský design na figurce podněcují rozvoj fantazie a kreativity, probouzejí zdravou dětskou zvědavost. Dřevěná postavička vydrží vašim nejmenším dlouhá léta a potěší i další generace dětí. Děti zažijí mnoho radostných chvil při hře s dřevěným chlapečkem, který rád jezdí na skateboardu a zažívá různé veselé příhody. Dřevěný chlapeček je produktem nejvyšší kvality, pomáhá dětem zlepšovat jemnou motoriku, komunikační schopnosti, logické myšlení a představivost. Okouzlí nejen děti, ale i dospělé, ozdobí každý pokoj a vytvoří útulnou atmosféru.

Každý z dílů je precizně vypracován do nejmenších detailů, děti budou každý den objevovat nové herní možnosti. Barevné doplňky v sobě nesou poselství tradičních britských tradic, rozvíjejí v dětech estetické cítění, učí se dívat na věci svým vlastním pohledem, nabírají sebevědomí a kreativně se realizují. Hladký povrch z pečlivě ošetřeného dřeva a použité zdravotně nezávadné barvy zaručují dětem při hře bezpečnost, zkoumají nové tvary a barvy přirozenou, hravou formou.

Záměrem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • dřevěná figurka chlapec na skateboardu
  • 2dílná souprava
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka 
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • britská značka Tender Leaf Toys 
  • vhodné od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Velké Británii
Rozměry produktu9*4*10 cm
Celková výška10 cm
Rozměry balení12*6*18 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvačervená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.