Dřevěná postavička s miminkem Mrs. Forrester Tender Leaf Toys v růžovém kabátku

Popis produktu

Dřevěná postavička s miminkem Mrs. Forrester je vynikající doplněk, se kterým si zahrají všechny děti již od 3 let. Nadčasová figurka ze dřeva znázorňuje paní Forresterovou v krásném růžovém kabátku a její miminko. Figurka je oblíbeným doplňkem k dřevěným domečkům, děti si díky ní rozšíří sadu svých postaviček, takže si budou moci vymýšlet nové příběhy a dobrodružství. Dřevěnou figurku navrhli špičkoví designéři Tender Leaf Toys přímo ve Velké Británii a na výrobě se podíleli zruční řemeslníci.

Syté barvy a originální britský design na figurce podněcují rozvoj fantazie a kreativity, probouzejí zdravou dětskou zvědavost. Dřevěná postavička vydrží vašim nejmenším dlouhá léta a potěší i další generace dětí. Děti zažijí mnoho radostných chvil při hře s paní Forresterovou a pomohou jí starat se o její miminko. Dřevěná figurka je produktem nejvyšší kvality, pomáhá dětem zlepšovat jemnou motoriku, komunikační schopnosti, logické myšlení a představivost. Okouzlí nejen děti, ale i dospělé, ozdobí každý pokoj a vytvoří útulnou atmosféru.

Každý z dílů figurky je precizně vypracován do nejmenších detailů, děti budou každý den objevovat nové herní možnosti. Barevné vzory v sobě nesou poselství tradičních britských tradic, rozvíjejí v dětech estetické cítění, učí se dívat na věci svým vlastním pohledem, nabírají sebevědomí a kreativně se realizují. Hladký povrch z pečlivě ošetřeného dřeva a použité zdravotně nezávadné barvy zaručují dětem při hře bezpečnost, zkoumají nové tvary a barvy přirozenou, hravou formou.

Záměrem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • dřevěná figurka paní Forresterová s miminkem
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • britská značka Tender Leaf Toys
  • vhodné od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in Great Britain
Rozměry produktu9*5*14 cm
Celková výška14 cm
Rozměry balení12*6*18 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,23 kg
Barvarůžová
Set produktůNe
dárekTL4721 drevené zvieratká
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné