Dřevěná polička na stěnu Small Birdie Shelf Tender Leaf Toys na knížky a hračky s úchyty

Popis produktu

Dřevěná polička na zeď Birdie Shelf je vynikající dárek do pokojíčku pro všechny děti již od 3 let. Nadčasovou poličku navrhli designéři značky Tender Leaf Toys přímo ve Velké Británii a ve spolupráci se zručnými řemeslníky přinášejí dětem produkt nejvyšší kvality. Je vyhotovena z prvotřídního dřeva, díky čemuž je pevná a vydrží vašim dětem dlouhá léta. Na zadní části jsou úchyty, takže se dá snadno připevnit na stěnu. Děti si na poličku mohou uložit knížky, hračky a jiné drobnosti.

Polička ve tvaru ptáčka si získá každé dítě, které získá inspiraci na příběhy a pohádky o lesních zvířátkách, se kterými se podělí se svými sourozenci a kamarády. Nádherná dřevěná polička vytvoří v pokojíčku útulnou a domácí atmosféru. Stylový britský design rozzáří a zkrášlí každý dětský pokojíček, vydrží dětem dlouhá léta, přičemž poličku využijí i další generace. Dá se jednoduše kombinovat s dalším dětským nábytkem od značky Tender Leaf Toys, který máme v naší nabídce. Rozměry poličky jsou 41*12*10 cm.

Cílem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • dřevěná polička na stěnu
  • nadčasový design
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • nadčasová hračka od Tender Leaf Toys
  • vhodné od 3 let
Doprava nad 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in Great Britain
Rozměry produktu41*12*10 cm
Rozměry balení42*11*37 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost0,7 kg
Barvabéžová
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné