Dřevěná pokladna Till with Money Tender Leaf Toys s 5 potravinami a penězi

Popis produktu

Dřevěná pokladna Till with Money je skvělý dárek pro všechny děti od 3 let, které si rády hrají hry s dětskými obchůdky. Bohatá 12dílná sada v sobě skrývá 5 dřevěných kartiček s obrázky různých potravin a cenou na druhé straně, mince, bankovky a nechybí ani stylová pokladna s knoflíky. Je to vynikající sada pro malé obchodníky a prodavače, kteří touží po rozšíření své prodejny. Nadčasovou pokladnu s doplňky navrhli špičkoví designéři Tender Leaf Toys přímo ve Velké Británii a na výrobě se podíleli zruční řemeslníci.

Syté barvy a originální britský design na dřevěné sadě podněcují rozvoj fantazie a kreativity, probouzejí zdravou dětskou zvědavost. Pokladna vydrží vašim nejmenším dlouhá léta a potěší i další generace dětí. Sourozenci a kamarádi si zahrají hry na prodavače a zákazníky, naučí se pracovat s pokladnou a platit za potraviny. Dřevěná souprava je produktem nejvyšší kvality, který vytvoří při hře neopakovatelnou atmosféru, přičemž si děti zlepšují jemnou motoriku, logické myšlení a představivost. Tato sada okouzlí nejen děti, ale i dospělé.

Každý z dílů je precizně vypracován do nejmenších detailů, děti budou každý den objevovat nové herní možnosti. Barevné doplňky v sobě nesou poselství tradičních britských tradic, rozvíjejí v dětech estetické cítění, učí se dívat na věci svým vlastním pohledem, nabírají sebevědomí a kreativně se realizují. Hladký povrch z pečlivě ošetřeného dřeva a použité zdravotně nezávadné barvy zaručují dětem při hře bezpečnost.

Záměrem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • dřevěná pokladna s doplňky
  • 12dílná souprava
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka 
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • britská značka Tender Leaf 
  • vhodné od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Velké Británii
Rozměry produktu15*13*16 cm
Rozměry balení15*14*17 cm
Balení v kartonu A/NAno
Dílky puzzle12
Barvačervená
Set produktůNe
gift SS2024TL4721 Drevený králik,TL4722 Drevený zajac,TL4723 Drevený ježko,TL4724 Drevená líška,TL4725 Drevená srnka,TL4726 Drevená veverička,TL4727 Drevená lasica,TL4728 Drevený jazvec
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.