Dřevěná patrová garáž Blue Bird Service Station Tender Leaf Toys s 3 auty a helikoptérou

Popis produktu

Dřevěná patrová garáž Blue Bird s autíčky a helikoptérou je nadčasová hračka, která si získá chlapce a dívky od 3 let na první pohled. Za nádherným britským vzhledem stojí přední odborníci značky Tender Leaf, kteří navrhují design přímo ve Velké Británii. Perfektně sladěná kombinace barev na patrové garáži, umělecké ilustrace a kvalitní sada 3 autíček a helikoptéry zaručí dětem radostné chvíle na dlouhé roky, přičemž si s ní zahrají i další generace dětí. Garáž Blue Bird Service Station je jedinečná hračka z prvotřídního dřeva s britským designem, a děti se s ní nebudou chtít rozloučit.

Každý detail na hračce je precizně zpracován až do nejmenších detailů. Parkovací plochy na 3 patrech mají pečlivě vyznačená parkovací místa, autíčka se na ně mohou dostat výtahem ve věži, na jejíž střeše je přistávací plocha pro vrtulník s vyobrazenou značkou heliportu. Z parkovacích míst se autíčka na zem dostanou díky spouštěcí rampě. Na nejnižším podlaží garáže se nachází automyčka a nechybí ani tankovací stanice, kde děti doplní do nádrže svých automobilů dostatek benzínu. Pozemní dopravní nápisy označují místo pro vstup na parkoviště, také východ pro snadnější orientaci řidiče. Modré, žluté a červené autíčko jsou označeny čísly a mají originální závodní design.

Dřevěná patrová garáž se vyznačuje nejvyšší kvalitou, jemné linie v kombinaci se sytými, hřejivými barvami vytvářejí neopakovatelnou atmosféru, která děti uklidňuje a zároveň rozvíjí jejich fantazii a představivost. Unikátní vzhled probouzí v dětech estetické cítění, nese v sobě poselství tradičního britského designu. Děti při hře s garáží objeví množství kombinací, jak si s ní zahrají, mohou si ji doplnit dalšími autíčky a doplňky, které se dají u nás jednoduše dokoupit a tak zažijí ještě více zábavy.

Garáž nadchne chlapce a dívky, s radostí se pustí do hry na závodníky a řidiče. Pečlivě budou hledat nejlepší parkovací místo pro své oblíbené autíčko a tak si budou rozvíjet prostorovou představivost, logické myšlení, soustředěnost a koncentraci. Při parkování si procvičí i jemnou motoriku, hravou formou se přibližují světu dospělých, nabývají pocit zodpovědnosti za své vlastní jednání a výsledek. Dřevěná garáž je způsob, jakým děti mohou smysluplně trávit volný čas, přičemž budou neustále objevovat nové herní možnosti a rozšiřovat svůj autopark o nová autíčka, doplňky a figurky. Hra s garáží je vhodná i pro několik dětí, vymýšlejí si automobilové příběhy, o kterých si mohou povídat a tak trénovat i své komunikační schopnosti.

Cílem designérů Tender Leaf je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • nadčasová dřevěná garáž s 3 autíčky a helikoptérou
  • 3patrová
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka 
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • britská značka Tender Leaf 
  • vhodný od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Velké Británii
Rozměry produktu67*39*41 cm
Celková výška41 cm
Rozměry balení62*7*47 cm
Celková délka67 cm
Balení v kartonu A/NAno
Dílky puzzle5
Barvačervená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.