Dřevěná opička Janod zvířátko z cirkusu na tahání se zvonkem od 12 měsíců

Popis produktu

Janod dřevěné cirkusové zvířátko na tahání opička se zvonkem je pěkná hračka ze dřeva vhodná pro holčičky a chlapce od 12 do 36 měsíců. Tahací dřevěná hračka v podobě veselé opičky má rozměr 13*7*15 cm, zářivé barvy a úžasný francouzský design, díky čemuž je to ideální dárek pro vaše nejmenší. Dřevěné kolečka na hračce zajistí hladkou jízdu na různých površích, při tažení hračky vydává zvonek umístěný na hračce příjemný zvuk, který se zalíbí nejen dětičkám, ale i okolí.

Zvířátko na tažení opička je upevněno na šňůrce, aby ji děťátko mohlo snadno chytit a vydat se s ní do světa. Děti si prostřednictvím ní rozvíjejí motoriku rukou, poznávají barvy a tvary, je to skvělý společník na objevování vnějšího, neznámého světa pro malé dobrodruhy. Dřevěná hračka zvířátko na tažení opička se zvonkem je nadčasová hračka, vyrobená z kvalitního dřeva a zdravotně nezávadných a odolných barev.

Dřevěné hračky jsou dnes ve světě velmi populární a to ne nadarmo. Všechny dřevěné hračky Janod mají jistý vzdělávací význam, přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací s dřevěnými hračkami se rozvíjí jemná dětská motorika, zkoumáním dřevěných povrchů se zvyšuje a rozvíjí hmatová citlivost. Vymýšlením pohádkových příběhů pro veselé zvířátko se zvonkem se také rozvíjí dětská fantazie. Dřevo na hračkách Janod je ošetřeno tak, aby se neštípilo. Díky použitým materiálům a jedinečnému designu bude dřevěné tahací zvířátko Janod dlouho oblíbeným společníkem vašich dětí.

Dřevěná hračka francouzské značky Janod je vyrobena na základě nekompromisního přístupu - výrobce uvolní do prodeje jen takové hračky, které splňují bezpečnostní kritéria a zabraňují zranění dítěte. Dřevěné hračky jsou vhodné pro dětičky od jednoho roku, jejich povrchová úprava je zdravotně nezávadná, takže i když si menší dítě dá hračku do pusy, nehrozí zdravotní rizika. Barevné ošetření hraček zajišťuje stálobarevnost dlouhá léta. Jasné barvy jsou odolné vůči otěru a hračky ze dřeva Janod budou celá léta jako nové. Janod je držitelem certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), což označuje dřevo, které je vytěžené ze zodpovědně obhospodařovaných lesů bez narušení rovnováhy v přírodě a omezování původních obyvatel.

Vlastnosti

 • dřevěné zvířátko na tahání opička se zvonkem
 • s dřevěnými kolečky
 • zvonek na hračce vydává při pohybu příjemný zvuk
 • dřevo pochází ze zodpovědně obhospodařovaných lesů, které žádným způsobem nenaruší rovnováhu v přírodě (certifikát FSC)
 • vhodná pro děti od 12 do 36 měsíců
 • rozměr 13*7*15 cm
 • ze zdravotně nezávadných materiálů a barev
 • rozvíjí dětskou motoriku, fantazii
 • děti se učí poznávat barvy, tvary
 • má zářivé barvy na zaujetí děťátka
 • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
 • jedinečný francouzský design
Doprava 79
Technické parametry
VěkOd 12 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu13*7*15 cm
Celková výška15 cm
Rozměry balení16*7*12 cm
Celková délka13 cm
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,15 kg
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...