Dřevěná Noemova archa se zvířátky Noah's Wooden Ark Tender Leaf Toys 10 párů zvířat

Popis produktu

Překvapte své děti originálním dárkem v podobě dřevěné Noemovy archy se zvířátky, kterou navrhli přední návrháři značky Tender Leaf Toys přímo ve Velké Británii. Nádherná archa je vyrobena z prvotřídního a pečlivě ošetřeného dřeva, takže vydrží bavit děti ve vaší rodině po dlouhá léta. Chlapci i děvčata od 3 let si tak mohou hrát na zachránce všech oblíbených zvířátek před velkou potopou. Do dřevěné archy se zvířátka dostanou pomocí plošiny do podpalubí, odkud vede tajná cesta na vrchní palubu přes padací dvířka. Noemova archa v sobě nese poselství tradičního britského designu a vytváří neopakovatelnou atmosféru, na níž mají podíl i zkušení řemeslníci.

Součástí archy je i postavička Noe a jeho ženy, kteří se postarají o 10 párů zvířátek, mezi kterými jsou nosorožci, zajíčci, hroši, sloni, lední medvědi, pásovci, mroži, žirafa, lev s lvicí a holubice. Šikovné děti budou dohlížet na správné určení jednotlivých druhů zvířátek, vytvoří z nich páry a určí samečky a samičky. Tímto způsobem se kreativně učí rozeznávat druhy zvířat, přibližují se ke světu přírody. Každá dřevěná figurka je nádherně vypracovaná do nejmenších detailů. Pro žirafu s dlouhým krkem je na horní palubě v kabině připraveno i otevíratelné okénko, přes které může sledovat okolí. V podpalubí jsou i 2 kulatá okénka, která nabízejí zvířátkům výhled do okolí. Děti se budou radovat i ze žebříku, po kterém se menší zvířátka dostanou na archu bok po boku.

Jemné linie archy v dětech probouzí estetické cítění, rozvíjejí si svou představivost a fantazii. Děti při hře s archou objevují množství herních kombinací, které mohou při hře využít, do archy mohou dávat i jiné dřevěné figurky, vymýšlet své vlastní příběhy a dobrodružství na moři. Tímto způsobem se učí spoléhat samy na sebe, realizují své sny a improvizují. Rozměry produktu jsou 38*27*30 cm.

Díky designérům Tender Leaf Toys se můžete spolehnout na to, že si vaše děti hrají s hračkami, které jsou nositeli originálních myšlenek. Hravou formou si rozvíjejí logické myšlení a představivost, fantazii a kreativitu. Probouzí se v nich zájem o přírodu, zvířátka a učí se vážit si svých věcí a rozvíjejí svou osobnost. S krásnou dřevěnou archou budou děti smysluplně trávit volný čas, přičemž se mohou pobavit spolu se svými sourozenci, kamarády a rodinou.

Cílem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Doprava nad 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in Great Britain
Rozměry produktu38*27*30 cm
Celková výška30 cm
Rozměry balení18*18*39 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost3,25 kg
Barvabéžová
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné