Dřevěná mozaika Patchwork Quilt Puzzle Tender Leaf Toys hnědé trojúhelníky 32 dílů 4 barvy

Popis produktu

Dřevěná mozaika Patchwork Quilt Puzzle je moderní skládačka, která zabaví všechny děti již od 3 let. Chlapce a dívky potěší sada 32 dílků ve tvaru trojúhelníků, které jsou ve 4 různých odstínech. Součástí sady je i dřevěná vkládací tabulka, ozdobená malovaným obrázkem dítěte, zajíčka a medvídka. Jednotlivé dílky skládačky umožňují dětem vytvořit nespočet barevných kombinací, takže se zabaví na dlouhou dobu. Při vkládání si procvičí svoji zručnost a šikovnost. Tuto nadčasovou hračku navrhli přední designéři Tender Leaf Toys přímo ve Velké Británii a na výrobě se podíleli zruční řemeslníci.

Syté barvy a pravý britský design na dřevěných dílcích podněcují rozvoj fantazie a kreativity, probouzejí zdravou dětskou zvědavost. Dřevěná mozaika vydrží vašim nejmenším dlouhá léta a potěší i další generace dětí. Sourozenci a kamarádi mohou soutěžit o to, kdo vytvoří nejkrásnější vzor, přičemž se výborně zabaví. Mozaika ze dřeva je produktem nejvyšší kvality, který vytvoří při hře neopakovatelnou atmosféru, přičemž si děti zlepšují jemnou motoriku a technickou představivost. Umělecký design mozaiky okouzlí nejen děti, ale i dospělé.

Každý z dílů je precizně vypracován do nejmenších detailů, děti budou každý den objevovat nové herní možnosti. Barevné tvary v sobě nesou poselství tradičních britských tradic, rozvíjejí v dětech estetické cítění, učí se dívat na věci svým vlastním pohledem, nabírají sebevědomí a kreativně se realizují. Hladký povrch z pečlivě ošetřeného dřeva a použité zdravotně nezávadné barvy zaručují dětem při hře bezpečnost. Rozměry produktu jsou 24*19*2 cm.

Cílem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže se vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • dřevěná mozaika s 32 dílky
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • britská značka Tender Leaf Toys
  • vhodné od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Velké Británii
Rozměry produktu24*19*2 cm
Rozměry balení19*2*26 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,2 kg
Barvahnědá
Set produktůNe
gift SS2024TL4721 Drevený králik,TL4722 Drevený zajac,TL4723 Drevený ježko,TL4724 Drevená líška,TL4725 Drevená srnka,TL4726 Drevená veverička,TL4727 Drevená lasica,TL4728 Drevený jazvec
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.