Dřevěná městská auta London Car Set Tender Leaf Toys London bus vintage Jaguar London taxi

Popis produktu

Dřevěná městská auta potěší každého milovníka aut již od 3 let. Originální 3dílná dřevěná sada v pravém britském stylu obsahuje tradiční londýnský autobus v červeném provedení, vintage jaguár v modrém provedení a nechybí ani stylový londýnský taxík v černé barvě. Krásná autíčka se stanou ozdobou každého dětského pokojíčku, chlapci si s nimi zahrají na závodníky, oblíbí si je na první pohled. Nadčasovou sadu autíček ze dřeva navrhli špičkoví designéři Tender Leaf Toys přímo ve Velké Británii a na výrobě se podíleli zruční řemeslníci.

Syté barvy a originální britský design autíček podněcuje rozvoj fantazie a kreativity, probouzejí zdravou dětskou zvědavost. Dřevěná retro souprava autíček vydrží vašim nejmenším dlouhá léta a potěší i další generace dětí. Sourozenci a kamarádi se zabaví s autíčky, představují si, že jsou v londýnských ulicích a zažívají množství radostných chvil. Dřevěná souprava je produktem nejvyšší kvality, takže si s ní děti zlepšují jemnou motoriku, komunikační schopnosti a představivost.

Každý z dílů je precizně vypracován do nejmenších detailů, děti budou každý den objevovat nové herní možnosti. Barevné díly v sobě nesou poselství tradičních britských tradic, rozvíjejí v dětech estetické cítění, učí se dívat na věci svým vlastním pohledem, nabírají sebevědomí a kreativně se realizují. Hladký povrch z pečlivě ošetřeného dřeva a použité zdravotně nezávadné barvy zaručují dětem při hře bezpečnost. Tato sada okouzlí nejen děti, ale i dospělé, ozdobí každý dětský pokojíček, vytvoří útulnou atmosféru.

Hlavním záměrem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • dřevěná retro londýnská auta
  • 3dílná souprava
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka 
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • britská značka Tender Leaf Toys 
  • vhodný od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Velké Británii
Rozměry produktu11*12*6 cm
Rozměry balení16*5*21 cm
Balení v kartonu A/NAno
Dílky puzzle3
Set produktůNe
gift SS2024TL4721 Drevený králik,TL4722 Drevený zajac,TL4723 Drevený ježko,TL4724 Drevená líška,TL4725 Drevená srnka,TL4726 Drevená veverička,TL4727 Drevená lasica,TL4728 Drevený jazvec
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.