Dřevěná školní tabule Graffiti Janod magnetická, oboustranná a polohovatelná se 14 doplňky od 3 let

Popis produktu

Dřevěná magnetická tabule Grafitti je úžasná dětská hračka vhodná pro děti od 3 do 8 let. Tabule je výškově nastavitelná, takže se přizpůsobí a roste spolu s dítětem. Z jedné strany je to klasická černá tabule jako ve škole, z druhé strany magnetická bílá tabule, stojí na pěkném dřevěném stojanu. Má několik skvělých doplňků, díky kterým zaujme a zabaví jednoznačně každé dítě na velmi dlouhou dobu. V první řadě přichází se setem kříd na kreslení, takže děti se mohou zahrát na vyučování ve škole, byznysmenů na schůzi nebo když je venku ošklivé počasí a nemohou si kreslit venku na chodníku, tato tabule je zachrání. Na smazání a vyčištění tabule od křídy se dá použít houbička na mazání, která je také v balení.

Druhá strana, která je magnetická může také posloužit na kreslení nebo psaní a to pomocí speciální fixy na magnetickou tabuli. Fix pro děti lze zároveň použít i na mazání různých dětských výtvorů. Dítě se rádo zabaví a velmi využije i 6 barevných magnetů a dlouhou magnetickou tyč, například na přichycení velkých nebo malých obrázků a plakátů. Součástí magnetické tabule pro děti je i rolka s papírem, která se dá upevnit na vrch tabule a tak se magnetická tabule pro děti ihned změní na kreslicí plátno a o zábavu je opět postaráno. Praktické nádobky, které jsou v balení spolu s tabulí, poslouží na vodu, kterou dítě bude potřebovat při malování na tabuli. Všechny tyto zajímavé doplňky si dítě může poskládat na praktický stojánek, který se nachází pod tabulí z obou stran a také do červené nádobky, která se dá použít na cokoliv.

Manipulací s magnety a kreslením s křídami, barvičkami, fixy, které se dají při této dětské tabuli využít, se rozvíjí motorika dětí. Nejdůležitější při dřevěné hračce je však to, že tvořením všelijakých obrázků a výtvorů se rozvíjí dětská fantazie a tvořivost, objevují své talenty, touží se zlepšovat a zdokonalovat. Také se zde děti mohou naučit jisté kázni a odpovědnosti, pokud mu řekneme, že si musí samo udržovat pořádek, že to má samo celé na starosti. Dítě se díky této tabuli může přiblížit světu dospělých, když se bude hrát na různá povolání, při kterých se používá tabule. Jednoduše, dřevěná magnetická tabule nesmí chybět v dětském pokoji žádného dítěte, pokud chcete, aby se nikdy nenudilo a rozvíjela se jeho představivost.

Janod je symbolem jedinečných a kvalitních dřevěných hraček s francouzským designem, které jsou nejen zábavné, ale i rozvíjejí inteligenci dětí. Jeho historie sahá do roku 1970. Hračky pro děti Janod splňují všechny přísné standardy a předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v naprosto bezpečné atmosféře. Vedle maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti. Za kvalitou výrobce Janod stojí mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti. Janod je držitelem certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), což označuje dřevo, které je vytěžené ze zodpovědně obhospodařovaných lesů bez narušení rovnováhy v přírodě a omezování původních obyvatel.

Vlastnosti

  • magnetická bílá a černá tabule se 14 doplňky
  • ze zdravotně nezávadných materiálů a barev
  • vyrobena z kvalitního dřeva s certifikátem FSC
  • součástí balení jsou barevné křídy, magnety, magnetická tyč, fix, houbička, rolka papíru, nádobky na vodu
  • vhodná pro děti od 3 do 8 let
  • rozměry 58*65*126 cm
  • v pestrých barvách, které děti zaujmou
  • rozvíjí dětskou tvořivost a fantazii
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • francouzský design
Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu58*65*126 cm
Celková výška91-126 cm
MagnetickéAno
Balení v kartonu A/NAno
Noteadjustable easel
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...