Dřevěná magnetická tabule Standing Blackboard Eichhorn skládací s 12 doplňky

Popis produktu

Dřevěná magnetická tabule Standing Blackboard od německé značky Eichhorn je vynikající dárek pro chlapce a dívky od 3 let. Moderní tabule má pevnou konstrukci z prvotřídního bukového dřeva, které je příjemně hladké na omak. Na magnetickou tabuli si děti mohou psát se sadou 10 kříd, které přicházejí v balení s praktickou houbou. Děti se tak budou učit psát nová písmena a čísla, rovněž si mohou na tabuli kreslit obrázky a různé geometrické tvary díky smazatelné černé fixce.

Ve spodní části stojanu se skrývá úložný prostor pro kreslicí pomůcky, který částečně chrání podlahu před padajícím prachem z křídy. Magnetická tabule ozdobí každý dětský pokojíček a přinese dětem originální spojení s přírodou. Zahrát si s ní mohou i se svými sourozenci a kamarády, učí se vytvářet svá první slova a rozvíjet si tak logické myšlení. Hra na učitele a žáky bude díky nim ještě realističtější a zábavnější.

Tato dětská pomůcka ke kreslení také podněcuje v dětech umělecké vlohy, fantazii a šikovnost při kreslení. Díky množství doplňků je tato hračka skvělým pomocníkem pro děti v předškolním a raném školním věku, je vhodným doplňkem do předškolních zařízení. Rozměry školní tabule pro děti jsou 58*86 cm, přičemž její celková výška je 86 cm. Dá se snadno poskládat a uskladnit. Německý design a nejvyšší kvalita zpracování zaručí vašim dětem spoustu radostných chvil.

Již více než 60 let přináší německá značka Eichhorn chlapcům a dívkám ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodNěmecko
Rozměry produktu58*86 cm
Balení v kartonu A/NAno
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.