Dřevěná magnetická tabule Magnetic Board XL Eichhorn skládací se 48 magnetkami a 10 křídami se houbou 110 cm vysoká

Popis produktu

Dřevěná magnetická tabule Magnetic Board XL od německého výrobce Eichhorn je perfektní dárek pro všechny děti již od 3 let. Nádherná tabule má pevnou konstrukci z prvotřídního bukového dřeva, které je příjemné na dotek. Magnetická tabule pomůže vašim nejmenším poznávat nová písmenka a čísla hravou a zábavnou formou. Pod magnetickou tabulí se nachází také výuková tabulka, na níž je veselými a pestrými barvami znázorněna abeceda, čísla a také hodiny s odpor ručičkami. Hra na učitele a žáky bude díky nim ještě realističtější a zábavnější. 

Ve spodní části stojanu se skrývá úložný prostor na kreslicí pomůcky, který částečně chrání podlahu před padajícím prachem z křídy. Součástí tabule je také sada 10 kříd s houbou, děti se rovněž potěší i 48 magnetickým písmenkům. Magnetická tabule ozdobí každý dětský pokojíček a přinese dětem originální spojení s přírodou. Zahrát si s ní mohou i se svými sourozenci a kamarády, učí se vytvářet svá první slova a rozvíjet si tak logické myšlení.

Tato dětská pomůcka na kreslení rovněž podněcuje v dětech umělecké vlohy, fantazii a šikovnost při kreslení. Díky množství doplňků je tato hračka skvělým pomocníkem pro děti v předškolním a raném školním věku, je vhodným doplňkem do předškolních zařízení. Rozměry školní tabule pro děti jsou 40*67*110 cm, přičemž její celková výška je 120 cm. Dá se snadno složit a uskladnit. Německý design a nejvyšší kvalita zpracování zaručí vašim dětem spoustu radostných chvil.

Již více než 60 let přináší německý výrobce Eichhorn chlapcům a dívkám ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů, k výrobě hračky použito výhradně 100% dřevo FSC® získané udržitelným lesnictvím v Bavorském lese. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodNěmecko
Rozměry produktu40*67*110 cm
Celková výška110 cm
Rozměry balení55*5*86 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost4,18 kg
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.