Dřevěná magnetická tabule Magnetic Board Eichhorn skládací s 11 doplňky

Popis produktu

Dřevěná magnetická tabule Magnetic Board od německého výrobce Eichhorn je vynikající dárek pro chlapce a dívky od 3 let. Moderní tabule má pevnou konstrukci z prvotřídního bukového dřeva, které je příjemně hladké na dotyk. Na magnetickou tabuli si děti mohou psát se sadou 10 kříd, které přicházejí v balení s praktickou houbou. Děti se tak budou učit psát nová písmena a čísla, rovněž si mohou na tabuli kreslit obrázky a různé geometrické tvary.

Ve spodní části stojanu se skrývá úložný prostor na kreslicí pomůcky, který částečně chrání podlahu před padajícím prachem z křídy. Magnetická tabule ozdobí každý dětský pokojíček a přinese dětem originální spojení s přírodou. Zahrát si s ní mohou i se svými sourozenci a kamarády, učí se vytvářet své první slova a rozvíjet si tak logické myšlení. Hra na učitele a žáky bude díky nim ještě realističtější a zábavnější.

Tato dětská pomůcka na kreslení rovněž podněcuje v dětech umělecké vlohy, fantazii a šikovnost při kreslení. Díky množství doplňků je tato hračka skvělým pomocníkem pro děti v předškolním a raném školním věku, je vhodným doplňkem do předškolních zařízení. Rozměry školní tabule pro děti jsou 35*56*87 cm, přičemž její celková výška je 87 cm. Dá se snadno složit a uskladnit. Německý design a nejvyšší kvalita zpracování zaručí vašim dětem spoustu radostných chvil.

Již více než 60 let přináší německý výrobce Eichhorn chlapcům a dívkám ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů, k výrobě hračky použito výhradně 100% dřevo FSC® získané udržitelným lesnictvím v Bavorském lese. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkadítě
VěkOd 3 let
PůvodNěmecko
Rozměry produktu35*56*87 cm
Celková výška87 cm
Rozměry balení3*54*65 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2,46 kg
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.