Dřevěná magnetická stavebnice Racing Magblocs Tender Leaf Toys 14 auto-kostek v sáčku

Popis produktu

Dřevěná magnetická stavebnice Racing Magblocs je nádherný dárek pro všechny děti od 3 let, které milují skládání stavebnic. Kreativní sada obsahuje sadu 14 kostek, které se dají vzájemně pospojovat díky magnetům. Krásné magnetické kostky umožní dětem slot množství auto-stavebnic, přičemž si naplno vyzkouší svou zručnost a šikovnost. Tuto krásnou magnetickou stavebnici navrhli špičkoví designéři značky Tender Leaf Toys přímo ve Velké Británii. Je vyrobena z prvotřídního dřeva, vydrží vašim nejmenším dlouhá léta a potěší i další generace dětí. 

Syté barvy a pravý britský design na dřevěné soupravě podněcuje rozvoj fantazie a kreativity, probouzejí zdravou dětskou zvědavost. Malí řidiči a závodníci si poskládají své vlastní autíčko, které předčí každého soupeře. Sourozenci a kamarádi mohou závodit o stavbu nejkrásnější stavebnice, která získá hlavní cenu v konstruktérské soutěži. Dřevěné magnetické kostky jsou produktem nejvyšší kvality, který vytvoří při hře neopakovatelnou atmosféru, přičemž si děti zlepšují jemnou motoriku a technickou představivost. Pravý britský design v kombinaci s příjemnými, hřejivými a sytými barvami okouzlí nejen děti, ale i dospělé.

Každý z dílů je precizně vypracován do nejmenších detailů, děti budou každý den objevovat nové herní možnosti. Barevné dílky v sobě nesou poselství tradičních britských tradic, rozvíjejí v dětech estetické cítění, učí se dívat na věci svým vlastním pohledem, nabírají sebevědomí a kreativně se realizují. Hladký povrch z pečlivě ošetřeného dřeva a použité zdravotně nezávadné barvy zaručují dětem při hře bezpečnost a mohou se směle pustit do víru automobilových zážitků.

Hlavním cílem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • dřevěná magnetická skládačka
  • 14 dílů
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka 
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • britská značka Tender Leaf 
  • vhodný od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Velké Británii
Rozměry produktu16*21*3 cm
Celková výška16 cm
Rozměry balení18*4*29 cm
Celková délka21 cm
MagnetickéAno
Balení v kartonu A/NAno
Dílky puzzle14
Barvatyrkysová
Set produktůNe
gift SS2024TL4721 Drevený králik,TL4722 Drevený zajac,TL4723 Drevený ježko,TL4724 Drevená líška,TL4725 Drevená srnka,TL4726 Drevená veverička,TL4727 Drevená lasica,TL4728 Drevený jazvec
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.