Dřevěná magnetická stavebnice Racing Magblocs Tender Leaf Toys 14 auto-kostek v sáčku

Popis produktu

Dřevěná magnetická stavebnice Racing Magblocs je nádherný dárek pro všechny děti od 3 let, které milují skládání stavebnic. Kreativní sada obsahuje sadu 14 kostek, které se dají vzájemně pospojovat díky magnetům. Krásné magnetické kostky umožní dětem slot množství auto-stavebnic, přičemž si naplno vyzkouší svou zručnost a šikovnost. Tuto krásnou magnetickou stavebnici navrhli špičkoví designéři značky Tender Leaf Toys přímo ve Velké Británii. Je vyrobena z prvotřídního dřeva, vydrží vašim nejmenším dlouhá léta a potěší i další generace dětí. 

Syté barvy a pravý britský design na dřevěné soupravě podněcuje rozvoj fantazie a kreativity, probouzejí zdravou dětskou zvědavost. Malí řidiči a závodníci si poskládají své vlastní autíčko, které předčí každého soupeře. Sourozenci a kamarádi mohou závodit o stavbu nejkrásnější stavebnice, která získá hlavní cenu v konstruktérské soutěži. Dřevěné magnetické kostky jsou produktem nejvyšší kvality, který vytvoří při hře neopakovatelnou atmosféru, přičemž si děti zlepšují jemnou motoriku a technickou představivost. Pravý britský design v kombinaci s příjemnými, hřejivými a sytými barvami okouzlí nejen děti, ale i dospělé.

Každý z dílů je precizně vypracován do nejmenších detailů, děti budou každý den objevovat nové herní možnosti. Barevné dílky v sobě nesou poselství tradičních britských tradic, rozvíjejí v dětech estetické cítění, učí se dívat na věci svým vlastním pohledem, nabírají sebevědomí a kreativně se realizují. Hladký povrch z pečlivě ošetřeného dřeva a použité zdravotně nezávadné barvy zaručují dětem při hře bezpečnost a mohou se směle pustit do víru automobilových zážitků.

Hlavním cílem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • dřevěná magnetická skládačka
  • 14 dílů
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka 
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • britská značka Tender Leaf 
  • vhodný od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Velké Británii
Rozměry produktu16*21*3 cm
Celková výška16 cm
Rozměry balení18*4*29 cm
Celková délka21 cm
MagnetickéAno
Balení v kartonu A/NAno
Dílky puzzle14
Barvatyrkysová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.