Dřevěná magnetická stavebnice Express Cirkus Story Set Janod

Popis produktu

Dřevěná magnetická stavebnice Express Cirkus od Janod je krásná vláčkové souprava pro děti od 3 let s motivem zábavního cirkusu. Vláčkodráhy si děti poskládají z dřevěných kolejnic, které se do sebe jednoduchým způsobem zasouvají. Po kolejích se posouvá dřevěný vláček v zářivých barvách. Lokomotiva táhne za sebou 3 vozy, které jsou propojeny vzájemně magnetem. V této dětské stavebnici se nachází i cirkusové auto s přívěsem pro přepravu zvířátek. Podobně jako vozy i přívěs je k autu připojen pomocí magnetu.

Velmi zajímavým prvkem této vláčkové dráhy je cirkusové šapitó a dřevěný most s červeným zábradlím. Dřevěná stavebnice Experss cirkus obsahuje celkem až 52 dílků. Děti si mohou zahrát cirkusové představení s akrobaty, krotiteli lvů i slonů, o zábavu se postarají i šašci a cirkusové zvířátka - slon, lev, žirafa, tygr i nezbedná opička. Hračka z dřeva poskytne vašemu dítěti mnoho herních podnětů, rozvíjí fantazii a manuální dovednosti dětí. Dřevěná Vláčkodráha s magnetickým vlakem a motivem cirkusu je špičkový výrobek splňující přísná kritéria kvality a bezpečnosti.

Díky bohatému příslušenství se děťátko s dřevěnou stavebnicí Express cirkus zahraje samo, ale is kamarády. Při hře s jinými dětmi si aktivně rozvíjí komunikační schopnosti, když pojmenovává jednotlivé součásti této krásné a kvalitní stavebnice. Její povrchová úprava je zdravotně nezávadná, takže i když si menší dítě dá hračku do pusy, nehrozí zdravotní rizika. Dřevěná hračka značky Janod je vyrobena na základě nekompromisního přístupu - výrobce uvolní do prodeje jen takové hračky, které splňují bezpečnostní kritéria a zabraňují zranění dítěte. Krásné barevné ošetření hraček zajišťuje stálobarevnost dlouhá léta.

Francouzská společnost Janod píše svou historii již od roku 1970 a je známá vývojem prvotřídních hraček ze dřeva. V nabídce této značky najdeme dřevěné hračky s tradicí, které jsou však vyráběny moderními technologiemi a splňují očekávání a potřeby dnešních dětí a jejich rodičů. Hračky Janod jsou robustní, stabilní a pevné. Díky použitým kvalitním materiálům získáte pro své dítě nadčasovou hračku, se kterou se budou hrát i další generace. Za kvalitou této francouzské značky stojí i mezinárodní ocenění jako PAL Awards za hračky podporující rozvoj řeči či zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují děti, rodiče a pedagogové.

Vlastnosti

 • dřevěná stavebnice s koľajnicami- cirkus
 • kvalitně opracovaný dřevěný materiál
 • povrchová úprava ze zdravotně nezávadných barev a laků
 • souprava v dekorační krabičce
 • v sadě: 52 dílů
 • rozměry: 60*12*40 cm
 • vhodná pro děti od 36 měsíců
 • pestrobarevné provedení
 • čištění vlhkým hadříkem
 • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
 • jedinečný francouzský design
Doprava 69
Technické parametry
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu60*12*40 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...