Dřevěná magnetická stavebnice auto Redmaster Bricolo Janod s jeřábem 25 dílů od 24 měsíců

Popis produktu

Janod dřevěná magnetická stavebnice Redmaster Bricolo je pěkná dřevěná hračka vhodná pro chlapce od 2 do 4 let. Dřevěná hračka má krásné červeno-šedé barevné provedení, spolu ji tvoří 25 dílků. Dílky tvoří šrouby, matice, dřevěné nářadí a také součásti auta. Na autíčku ze dřeva je pohyblivý jeřáb s magnetem, pomocí kterého mohou malí stavbaři přenášet různé magnetické předměty. Auto má gumová kolečka pro hladkou jízdu po různých površích, v přední části je praktická šňůrka na tahání hračky. Dřevěná stavebnice je skvělá hračka pro malé mistry a milovníky skládaček. Dětské dřevěné autíčko je nadčasová dřevěná hračka, je vyrobeno z kvalitního dřeva a zdravotně nezávadných a odolných barev. Jeho jedinečný design, realistické provedení a poutavé barvy zaručí, že se s ním rád zahraje každý malý chlapeček. Také je to ideální společník pro děti na procházky po čerstvém vzduchu.

Dřevěné hračky jsou dnes ve světě velmi populární, protože ve velké míře ovlivňují vývin dětí. Všechny dřevěné hračky Janod mají jistý vzdělávací význam, přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací s dřevěnými hračkami se rozvíjí jemná i hrubá motorika dětí, zkoumáním dřevěných povrchů se rozvíjí i hmatová citlivost rukou. Dřevěné skládačky navíc posilují svalstvo na rukou a děti získávají jistou mechanickou zručnost. Dřevo na hračkách Janod je ošetřeno tak, aby se neštípilo. Společnost je držitelem certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), což označuje dřevo, které je vytěžené ze zodpovědně obhospodařovaných lesů bez narušení rovnováhy v přírodě a omezování původních obyvatel.

Janod je renomovaná francouzská společnost zabývající se vývojem prvotřídních dřevěných hraček pro děti, které jsou jednak zábavné a hravé a jednak rozvíjejí inteligenci dětí, mají veselé barvy a hebký povrch. Hračky pro děti Janod splňují ty nejpřísnější bezpečnostní předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v zcela bezpečné atmosféře. Kromě maximální bezpečnosti jsou hračky Janod charakterizovány i atraktivním provedením a dětem po celém světě přinášejí spoustu zábavy už dlouhá léta. Kvalitu této francouzské značky dokazují i ​​několik mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

 • dřevěné autíčko s 25 dílky
 • se šňůrkou na tahání
 • rozměry 40*10*20 cm
 • v šedo-červeném barevném provedení
 • dřevo pochází ze zodpovědně obdělávaných lesů, které nijak nenaruší rovnováhu v přírodě (certifikát FSC)
 • vhodné pro děti od 2 do 4 let
 • ze zdravotně nezávadných materiálů a barev
 • rozvíjí jemnou a hrubou motoriku, hmatovou citlivost, posiluje svalstvo na rukou
 • děti se učí jak fungují a na co slouží pracovní nástroje
 • ideální na procházky po čerstvém vzduchu
 • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
 • výjimečný francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 24 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu40*10*20 cm
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné