Dřevěná magnetická stavebnice auto Redmaster Bricolo Truck Janod a 22 doplňků od 24 měsíců

Popis produktu

Janod dřevěné magnetické auto Redmaster Bricolo Truck je pěkná dřevěná hračka vhodná pro chlapce od 2 do 4 let. Dřevěná hračka má krásné červeno-žluté barevné provedení, v balení spolu s ním najdete až 22 různých doplňků, bez kterých se neobejde žádný malý mistr. K doplňkům patří různé šrouby, matice, dřevěné nářadí. Auto má gumová kolečka pro hladkou jízdu po různých površích, v přední části je praktická šňůrka na tahání hračky. Dřevěná stavebnice je skvělá hračka pro malé mistry a milovníky skládacích hraček. Dětské dřevěné autíčko je nadčasová dřevěná hračka, je vyrobeno z kvalitního dřeva a zdravotně nezávadných a odolných barev. Jeho jedinečný design, realistické provedení a poutavé barvy zaručí, že se s ním rád zahraje každý malý řemeslník či taťkův pomocník. Také je to ideální společník pro děti na procházky po čerstvém vzduchu.

Dřevěné hračky jsou dnes ve světě velmi populární, protože ve velké míře ovlivňují vývin dětí. Všechny dřevěné hračky Janod mají jistý vzdělávací význam, přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací s dřevěnými hračkami se rozvíjí jemná i hrubá motorika dětí, zkoumáním dřevěných povrchů se rozvíjí i hmatová citlivost rukou. Dřevěné nástroje Janod navíc posilují svalstvo na rukou a děti získávají jistou pohybovou dovednost. Dřevo na hračkách Janod je ošetřeno tak, aby se neštiepilo. Společnost je držitelem certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), což označuje dřevo, které je vytěžené ze zodpovědně obhospodařovaných lesů bez narušení rovnováhy v přírodě a omezování původních obyvatel.

Značka Janod píše svou historii již od roku 1970 a zařadila se k předním společnostem, které se věnují vývoji prvotřídních hraček ze dřeva. V nabídce této značky najdeme dřevěné hračky s tradicí, které jsou však vyráběny moderními technologiemi a splňují očekávání a potřeby dnešních dětí a jejich rodičů. Hračky Janod jsou robustní, stabilní a pevné. Díky použitým kvalitním materiálům získáte pro své dítě nadčasovou hračku, se kterou se budou hrát i další generace. Výrobky značky Janod neustále podstupují inovace, aby naplňovali moderní trendy. Za kvalitou této francouzské značky stojí i mezinárodní ocenění jako PAL Awards za hračky podporující rozvoj řeči či zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují děti, rodiče a pedagogové.

Vlastnosti

 • dřevěné autíčko s 22 doplňky
 • se šňůrkou na tahání
 • rozměry 27*17*18 cm
 • v žluto-červeném barevném provedení
 • dřevo pochází ze zodpovědně obdělávaných lesů, které nijak nenaruší rovnováhu v přírodě (certifikát FSC)
 • vhodné pro děti od 2 do 4 let
 • ze zdravotně nezávadných materiálů a barev
 • rozvíjí jemnou a hrubou motoriku, hmatovou citlivost, posiluje svalstvo na rukou
 • děti se učí jak fungují a na co slouží pracovní nástroje
 • ideální na procházky po čerstvém vzduchu
 • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
 • atraktivní francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 24 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu27*17*18 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...