Dřevěná magnetická skládačka Hasič Kit Magnet Janod 9 dílů od 24 měsíců

Popis produktu

Janod dřevěná magnetická skládačka Kit Magnet je nádherná dřevěná hračka vhodná pro chlapce od 2 do 6 let. Dřevěné požárnické autíčko je velmi zajímavě propracovaná hračka složená z magnetických dílků a také z dílků, které se dají zasunout do hračky. Dětská hračka ze dřeva má červené barevné provedení a design jako opravdové hasičské auto, spolu ji tvoří 9 dílků, má rozměry 19,5*9,5*9,5 cm. Prostřednictvím dětské dřevěné skládačky se rozvíjí hmatová citlivost, motorika rukou, logické myšlení a koncentrace, děti také objevují principy fungování magnetů. Při vymýšlení hasičské příběhů se rozvíjí i dětská fantazie a představivost. Dřevěná skládačka je nadčasová hračka pro všechny malé milovníky autíček, je vyrobena z kvalitního dřeva a zdravotně nezávadných a odolných barev.

Dřevo na hračkách Janod je ošetřeno tak, aby se na něm nedělali třísky. Janod je držitelem certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), což označuje dřevo, které je vytěžené ze zodpovědně obhospodařovaných lesů bez narušení rovnováhy v přírodě a omezování původních obyvatel. Dřevěné hračky jsou dnes ve světě velmi populární, protože ve velké míře ovlivňují vývin dětí. Všechny dřevěné hračky Janod mají jistý vzdělávací význam, přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací s dřevěnými hračkami se rozvíjí jemná motorika dětí, zkoumáním dřevěných povrchů se rozvíjí i hmatová citlivost rukou. Hraním se s magnetickými hračkami se rozvíjí i logické myšlení dětí. Jemný povrch, pestré barvy a jedinečný zajímavý design dřevěných hraček Janod vám zaručuje vynikající zábavu a hravý způsob učení se pro vaše ratolesti.

Janod je kvalitní francouzská společnost zabývající se vývojem prvotřídních dřevěných hraček pro děti, které jsou jednak hravé a jednak rozvíjejí inteligenci dětí, mají veselé barvy a hebký povrch. Hračky pro děti Janod splňují ty nejpřísnější bezpečnostní předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v naprosto bezpečné atmosféře. Kromě maximální bezpečnosti mají hračky i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí spoustu zábavy už dlouhá léta. Kvalitu Janod dokazují i ​​několik mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

 • dřevěná magnetická hračka - požárnické auto
 • 9 dílků
 • rozměry 19,5*9,5*9,5 cm
 • dřevo pochází ze zodpovědně obdělávaných lesů, které nijak nenaruší rovnováhu v přírodě (certifikát FSC)
 • vhodná pro děti od 2 do 6 let
 • ze zdravotně nezávadných materiálů a barev
 • rozvíjí dětskou motoriku, hmatovou citlivost, logické myšlení
 • děti objevují principy fungování magnetů
 • má pestré barvy na zaujetí děťátka
 • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
 • francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 24 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu19,5*9,5*9,5 cm
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné