Dřevěná magnetická kuchyňka Francouzský kohout Janod v kufříku se 7 doplňky

Doprava
Výrobce: Janod Kategorie: Dřevěné kuchyňky Kód: J06547
1 079 Kč
699
Do seznamu přání
Popis produktu

Janod dřevěná magnetická kuchyňka The French Cocotte Cooker je úžasně propracovaná dřevěná hračka vhodná pro děti od 3 do 8 let. Dětská kuchyňka má rozměry 36*30*29 cm, přichází v praktickém kufříku. Kuchyňka v kufříku je laděna v červené barvě, v balení naleznete i 7 kuchyňských doplňků pro malé kuchařky a kuchaře. Doplňky jsou: pánev s pokličkou, hrnec, 3 vařečky a umělohmotné vajíčko na imitaci volského oka. Doplňky se dají připevnit na kufřík pomocí magnetů, mají realistické provedení. Této krásné hračce určitě neodolá žádný malý milovník jídla a vaření. Děti si mohou vymýšlet vlastní recepty, zahrát se na šéfkuchaře nebo prostě navařit něco dobrého pro svou milovanou rodinku. Dřevěná kuchyňka v kufříku pro děti je nadčasová hračka, která nikdy neomrzí, je vyrobena z kvalitního dřeva a zdravotně nezávadných a odolných barev.

Dřevěné hračky jsou dnes ve světě velmi populární, protože ve velké míře ovlivňují vývin dětí. Všechny dřevěné hračky Janod mají jistý vzdělávací význam, přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací s dřevěnými hračkami se rozvíjí jemná motorika dětí, zkoumáním dřevěných povrchů se rozvíjí i hmatová citlivost rukou. Vymýšlením různých činností a příběhů se rozvíjí fantazie a představivost dětí, nemluvě o kreativitě. Dřevo na hračkách Janod je ošetřeno tak, aby se na něm nedělali třísky. Janod je držitelem certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), což označuje dřevo, které je vytěžené ze zodpovědně obhospodařovaných lesů bez narušení rovnováhy v přírodě a omezování původních obyvatel. Úžasný design, barevné provedení, jemný dřevěný povrch a skvělé doplňky jsou zárukou toho, že se vaši malí chlapci či holčičky s kuchyňkou Janod vždy zabaví.

Janod je kvalitní výrobce zabývající se výrobou prvotřídních dřevěných hraček, které jsou hravé a rozvíjejí inteligenci dětí. Jsou to hračky s francouzským designem, které mají veselé barvy a hebký povrch. Hračky pro děti Janod splňují ty nejpřísnější bezpečnostní předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v naprosto bezpečné atmosféře. Kromě maximální bezpečnosti pro vaše ratolesti jsou hračky Janod charakterizovány i atraktivním provedením a dětem po celém světě přinášejí spoustu zábavy už dlouhá léta. Kvalitu tohoto výrobce dokazují i ​​několik mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

 • dřevěná kuchyňka se 7 doplňky
 • rozměry 36*30*29 cm
 • v praktickém kufříku
 • pestrobarevné provedení
 • dřevo pochází ze zodpovědně obdělávaných lesů, které nijak nenaruší rovnováhu v přírodě (certifikát FSC)
 • vhodná pro děti od 3 do 8 let
 • ze zdravotně nezávadných materiálů a barev
 • rozvíjí dětskou motoriku, hmatovou citlivost, fantazii a představivost, kreativitu
 • děti se učí barvy a tvary
 • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
 • francouzský design
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodDesign in France
Rozměry produktu36*30*29 cm
Balení v kartonu A / NAno
Barvačervená

Kontakt

Pole s * jsou povinné
captcha
loader  Načítám hodnocení...