Dřevěná magnetická kostka Multi Activity Janod s labyrintem od 12 měsíců

Popis produktu

Janod dřevěná magnetická kostka Multi Activity je úžasná vzdělávací hračka vhodná pro děti od 12 do 36 měsíců. Dřevěná hračka má rozměry ideální pro nejmenší děti: 16,5*16,5*29 cm, je tvořena množstvím zábavných a zajímavých aktivit. Děti si hravou a zábavnou formou rozvíjejí jemnou motoriku, logické myšlení, poznávají tvary a barvy. Kostka pro děti obsahuje nerozbitné zrcadlo, ve kterém děťátko může pozorovat pohyb kuliček v smyčkovým labyrintu. Na učení se kolik je hodin poslouží hodinka na jedné straně kostky, dítě si může skládat vlastní magnetické obrazce. Dřevěná magnetická kostka je multifunkční didaktická hračka, která bude moderní a pěkná i po letech, je vyrobena z kvalitního dřeva a zdravotně nezávadných a odolných barev.

Dřevěné hračky jsou dnes ve světě velmi populární a to ne nadarmo. Všechny dřevěné hračky Janod mají jistý vzdělávací význam, přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací s dřevěnými hračkami se rozvíjí jemná dětská motorika, zkoumáním dřevěných povrchů se zvyšuje a rozvíjí hmatová citlivost. Dřevo na hračkách Janod je ošetřeno tak, aby se neštiepilo a použité barvy a laky na povrchové úpravě jsou zdravotně nezávadné a bezpečné. Díky použitým materiálům, jedinečnému designu a nekonečným možnostem na zábavu a vzdělávání bude didaktická hračka dlouho oblíbeným společníkem vašich dětí. Janod je držitelem certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), což označuje dřevo, které je vytěžené ze zodpovědně obhospodařovaných lesů bez narušení rovnováhy v přírodě a omezování původních obyvatel.

Francouzská společnost Janod je známa pestrou nabídkou kvalitních dětských dřevěných hraček, které jsou inspirované francouzským designem. Hračky Janod jsou nejen velmi zajímavé a zábavné, ale přispívají také k rozvoji dětské inteligence. Hračky pro děti Janod splňují všechny přísné standardy a předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v naprosto bezpečné atmosféře. Vedle maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti. Kvalitu Janod dokazují i ​​několik mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

 • dřevěná magnetická kostka
 • multifunkční didaktická hračka
 • obsahuje zrcátko, smyčkovací hlavolam, skládací hlavolam, hodiny, magnetické útvary
 • dřevo pochází ze zodpovědně obdělávaných lesů, které nijak nenaruší rovnováhu v přírodě (certifikát FSC)
 • vhodný pro děti od 12 do 36 měsíců
 • ze zdravotně nezávadných materiálů a barev
 • rozvíjí dětskou motoriku, logické myšlení
 • děti se učí poznávat barvy, tvary, kolik je hodin
 • má pestré barvy na zaujetí děťátka
 • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
 • francouzský design
Doprava 69
Technické parametry
VěkOd 12 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu16,5*16,5*29 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...