Dřevěná loďka Little Otter Canal Boat Tender Leaf Toys s 3 figurkami vyder a doplňky

Popis produktu

Dřevěná loďka Little Otter Canal Boat navržená předními designéry značky Tender Leaf Toys přinese dětem od 3 let spoustu skvělých zážitků. Precizně vypracované detaily loďky v kombinaci se sytými barvami a originálními ilustracemi zaručí, že se s loďkou pro vydry zabaví děti na dlouhá léta. Při plavbě zažijí krásná dobrodružství se 3 figurkami vyder, které mají na spodní části napsaná svá jména – Suzy, Smudge a Skipper. Velkou radost jim udělá i sada doplňků, mezi kterými najdou pec na dřevo, zásuvku na zápalky, stolek s víkem od zavařenin, víčka na láhve, pletené spací pytle, zeleninu v květináči, nástěnnou dekoraci kachničky, květináč, konvici na kávu.

Dřevěná loďka se šňůrkou na tahání má odnímatelnou střechu, dvoukřídlé otevíratelné dveře a okna, v přední části sedí divoká kachnička Mallard, po které je loďka pojmenována. Originální barvy na loďce v kombinaci s britským designem podněcují rozvoj fantazie a kreativity, probouzejí zdravou dětskou zvědavost. Stylová loďka ozdobí každý dětský pokojíček, vytvoří v něm útulnou atmosféru, zahrají si s ním kluci i holky. Děti si při hře rozvíjejí jemnou motoriku, fantazii a komunikační schopnosti, vymýšlejí pro vydry různá dobrodružství. Hladký povrch z pečlivě ošetřeného dřeva a použité zdravotně nezávadné barvy zaručují dětem při hře bezpečnost. S dřevěnou hračkou nejvyšší kvality se pobaví i další generace dětí.

Hlavním cílem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, ve kterých probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Velké Británii
Rozměry produktu38*13*16 cm
Balení v kartonu A/NAno
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.